X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

"Agro energia" program, który pozwoli rolnikom zmniejszyć rachunki za prąd

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 15:10
Wkrótce ruszy nowy program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej "Agro energia". Ma on umożliwić dofinansowanie budowy instalacji OZE w gospodarstwach rolnych.
Audio
  • W radiowej Jedynce Urszula Zając z NFOŚiGW - mówiła o programie "Agro energia" - skierowanym głównie do małych indywidualnych rolników. (Aleksandra Tycner)
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: shutterstock

Jak wyjaśniała w radiowej Jedynce Urszula Zając z NFOŚiGW - program jest głównie skierowany do małych indywidualnych rolników, którzy potrzebują energii elektrycznej i cieplnej na własne potrzeby.

- Chodzi o to, aby rolnik mógł samemu wytwarzać energię na potrzeby gospodarstwa, mógł zmniejszyć rachunki za energię i był energetycznie samodzielny - tłumaczyła.

Do sieci nadwyżkę energii rolnik mógłby oddawać na zasadach prosumenckich.

Inwestycje z programu "Agro energia" byłyby  m.in. dofinansowywane w 40 procentach w formie dotacji. Program ruszy już na początku lipca a jego budżet wyniesie 200 mln złotych.

Aleksandra Tycner, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak