X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Sport

Franciszek Smuda: selekcjoner nie mówiący po polsku miałby lepiej

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2013 18:50
Zdaniem byłego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszka Smudy najlepiej, aby na tym stanowisku następcą Waldemara Fornalika była osoba nie znająca języka polskiego.
Franciszek Smuda
Franciszek SmudaFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

Jak wytłumaczył podczas piątkowej konferencji prasowej w takim przypadku nowy opiekun drużyny narodowej: "nie odczuwałby tej agresji jaka się wytwarza między dziennikarzami a trenerem".
Przyznał jednak, że w Polsce jest wielu utalentowanych trenerów. Jego zdaniem problemem nie jest kwestia szkoleniowca, lecz brak odpowiedniego "materiału", aby zbudować silną reprezentację.
"Nie są często zmieniani trenerzy w Niemczech czy Hiszpanii. Tam szkoleniowcy mają do wyboru tylu piłkarzy, że mogliby stworzyć dwie, trzy drużyny narodowe" - powiedział Smuda.
Uważa on, że szkoleniowiec reprezentacji powinien dłużej pracować z drużyną: "Jeśli jego zmiana następuje co półtora roku, dwa lata i każdy buduje nowy zespół, to nim mu się uda... jest już po kwalifikacjach. I tak jest u nas na okrągło".
Nie chciał jednak mówić o konkretnych nazwiskach. "Nie będę się bawić w spekulacje. Z całego serca życzę, aby prezes Zbigniew Boniek dokonał trafnego wyboru" - podkreślił.
W środę prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski powinien być znany w ciągu dwóch tygodni. Wcześniej zdecydował o rozstaniu się z pełniącym tę funkcję Waldemarem Fornalikiem.

(ah)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Boniek: dobrze wiem, kogo chcę na nowego selekcjonera

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 07:00
Zbigniew Boniek odwołał ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Prezes PZPN przyznał na konferencji prasowej, że w ciągu dwóch tygodni poda nazwisko nowego trenera kadry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brazylia 2014. Tomasz Zimoch: piłkarze muszą się uderzyć mocno w piersi

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 17:47
- Nie wszystko zależy od selekcjonera. Nie jest winą wyłącznie Waldemara Fornalika to, że przegraliśmy te eliminacje - zaznaczył komentator sportowy Polskiego Radia Tomasz Zimoch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto następcą Fornalika? Tomaszewski: nie podpowiadajcie Bońkowi

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 11:12
- Powiedziałem do Zbyszka Bońka: popieram cię w całej rozciągłości, bo jesteś wybitnym fachowcem i dokonasz najlepszego wyboru - tak zamieszanie z nowym szkoleniowcem reprezentacji Polski skomentował w radiowej Jedynce Jan Tomaszewski.
rozwiń zwiń