Ligue 1: Monaco z Glikiem w składzie zdemolowało rywali

Broniący tytułu piłkarze AS Monaco pokonali na wyjeździe Dijon FCO 4:1 w niedzielnym spotkaniu francuskiej ekstraklasy. Trzy gole dla zwycięzców zdobył Kolumbijczyk Radamel Falcao, a cały mecz w ich szeregach rozegrał Kamil Glik.

2017-08-13, 20:11

Ligue 1: Monaco z Glikiem w składzie zdemolowało rywali

Falcao na listę strzelców wpisał się w 3., 37., i 51. minucie. Bramkę dla Monaco zdobył również Brazylijczyk Jemerson (33).

Dla gospodarzy tuż przed przerwą trafił Wesley Said.

Monaco z sześcioma punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli. Nieznacznie różnicą goli ustępuje drużynie Olympique Lyon.

O godzinie 21.00 rozpocznie się ostatni mecz drugiej serii spotkań Guingamp - Paris Saint-Germain. W stołecznym zespole prawdopodobnie zadebiutuje najdroższy piłkarz świata, pozyskany za 222 mln euro z Barcelony Brazylijczyk Neymar.


man

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej