X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Sławomir Potapowicz: są pieniądze na projekt trzeciej linii metra

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2019 17:00
- Mamy przeznaczone 12,5 mln zł na prace projektowe związane z trzecią liną metra – powiedział w Polskim Radiu 24 wiceprzewodniczący rady Warszawy Sławomir Potapowicz.
Audio

Gość Adriana Klarenbacha mówił m.in. o planowanych inwestycjach komunikacyjnych. Jak zaznaczył istotnym projektem dla władz samorządowych w Warszawie jest budowa kolejnej linii metra. Jednak jego zdaniem, potrzebne będzie dofinansowanie z budżetu państwa.

- W tej chwili mamy zabezpieczone - na 2019 rok - 12,5 mln zł na prace projektowe związane z trzecią linią metra. Jeżeli dostaniemy dofinansowanie z budżetu państwa, jak to miało miejsce w ubiegłych latach, jesteśmy w stanie rozpocząć budowę metra w tej kadencji – podkreślił Sławomir Potapowicz.

Wspomniał również o innej istotnej dla mieszkańców inwestycji. - Przeznaczyliśmy także środki finansowe między innymi na budowę linii tramwajowej na Gocław. Jest to kwota 25 mln zł. Nasze plany zakładają powstanie linii, która łączy Gocław - od ronda autobusowego do alei Waszyngtona i w stronę ronda Wiatraczna – zaznaczył gość PR24.

Więcej tematów w całej audycji.

Rozmawiał Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/bartos

---------------------------

Data emisji: 28.01.2019

Godzina emisji: 16.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sesja Rady Warszawy. Zażarta dyskusja nad finansami stolicy i obietnicami Rafała Trzaskowskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 21:30
Na sesji Rady Warszawy doszło do zażartej dyskusji nad finansami stolicy. Radni zarzucili prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu, że nie wywiązuje się z obietnic wyborczych. Planowane dochody Warszawy w 2019 r. wyniosą 17 mld 196 mln zł., wydatki zaś - 19 mld 213 mln zł.
rozwiń zwiń