X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Inauguracja sezonu motocyklowego. "Jednośladem bezpiecznie do celu"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 17:53
Pod hasłem "Jednośladem bezpiecznie do celu" przed siedzibą Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej w Warszawie zainaugurowano sezon motocyklowy. Celem akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań użytkowników jednośladów, w tym motocyklistów oraz kultury jazdy.
Żandarmeria Wojskowa ostrzega przed niebezpieczną jazdą jednośladami
Żandarmeria Wojskowa ostrzega przed niebezpieczną jazdą jednośladamiFoto: FB/Żandarmeria Wojskowa

Podinspektor Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, podkreślił, że dzisiejsze spotkanie to symboliczna inauguracja sezonu motocyklowego 2019 roku.

- Jest to ogólnopolska policyjna akcja, która skupia się przede wszystkim na tych, którzy jeżdżą pojazdami jednośladowymi. Nie tylko na motocyklistach, ale również na rowerzystach i motorowerzystach, jako na niechronionych uczestnikach ruchu drogowego - mówił podinspektor Radosław Kobryś.

Na polskich drogach rokrocznie przybywa motocykli. Akcja „Jednośladem bezpiecznie do celu” będzie trwała jeszcze kilka miesięcy. Szef Szkolenia Żandarmerii Wojskowej i prezes Żandarmskiego Klubu Motocyklowego, pułkownik Piotr Koniec, zaznaczył, że poprzez integrowanie służb mundurowych chcą pokazać społeczeństwu, jak powinno się zachowywać na drodze.

- Można jeździć spokojnie, bezpiecznie i kulturalnie. Propagujemy zdroworozsądkowy styl jazdy, jak również bezpieczne zachowanie na drodze - zaznaczył prezes Żandarmskiego Klubu Motocyklowego.

Ksiądz Jarosław Wyszomierski, wikariusz Parafii Świętej Trójcy w Kobyłce i członek Klubu Księży Motocyklistów „God’s Guards” mówił, że: "Jest czas na myślenie, jest czas na modlitwę, ale przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo na motocyklu”.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Komendę Główną Policji i Komendę Główną Żandarmerii Wojskowej. Partnerem akcji są: Żandarmski Klub Motocyklowy, Służba Ochrony Państwa, Wojskowa Akademia Techniczna oraz Akademia Sztuki Wojennej.

Inicjatywa jest objęta honorowym patronatem przez Komendanta Głównego Policji i Biskupa Polowego Wojska Polskiego.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zakup śmigłowców AW101 dla Marynarki Wojennej. "Jest to przełom"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 09:32
- Zakup śmigłowców AW101 jest przełomem dla Marynarki Wojennej. Jest to nowoczesna maszyna pokaźnych rozmiarów, która może prowadzić akcje ratownicze w trudnych warunkach atmosferycznych - powiedział w Polskim Radiu 24 Juliusz Sabak z Defence24. Gośćmi audycji byli również publicyści: Mariusz Cielma i Michał Likowski.
rozwiń zwiń