more_horiz
Wiadomości

Od 27 października będzie obowiązywał nowy rozkład połączeń lotniczych

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 17:27
27 października wejdzie w życie nowy, zimowy rozkład lotów. Największe polskie lotniska oraz przewoźnicy chcą przyciągnąć pasażerów nowymi kierunkami, dlatego w ofercie PLL LOT pojawią się bezpośrednie połączenia do europejskich miast, kurortów turystycznych oraz do dalekich krajów.
Audio
  • Od 27 października wchodzi w życie nowy rozkład lotniczny (IAR)
Embraer 170 w barwach PLL LOT
Embraer 170 w barwach PLL LOTFoto: Shutterstock

W Katowicach nowością są połączenia do Aten, Birmingham, Dublina, Edynburga, Londynu-Stansted i Mediolanu-Bergamo. Trasy będzie obsługiwać irlandzki Ryanair. We Wrocławiu nowością są między innymi Odessa, Kijów i Lwów. W rozkładzie pozostanie też bardzo popularne połączenie do Amsterdamu obsługiwane przez linie KLM. Z Krakowa będzie można natomiast polecieć między innymi do Brukseli, Chersonia, Londynu Luton oraz Palermo i Glasgow.

Egzotyczne kierunki

Z Warszawy będzie można polecieć do stolicy Sri Lanki, Kolombo, a w styczniu przyszłego roku na nowe, pekińskie lotnisko Daxing. Oba kierunki znalazły się w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Węgierski Wizzair jeszcze w październiku zaoferuje nowe połączenie z Warszawy do izraelskiego kurortu Ejlat, natomiast od początku przyszłego roku będzie można polecieć także do Grenoble Turynu i Werony.

Zimowy rozkład lotów jest ważny do 28 marca 2020 roku.


pkr

Zobacz także

Zobacz także