X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

1600 miast w Kanadzie i USA włączyło się w Łańcuch Życia. "Pokojowe świadectwo"

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 11:03
Tysiące osób wyszło na ulice w obronie nienarodzonych w corocznym Łańcuchu Życia. Wydarzenie organizowane jest w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od ponad 30 lat.
Łańcuch Życia w 2019 r.
Łańcuch Życia w 2019 r.Foto: EaglesSBA/Twitter

W tegoroczny "żywy łańcuch" 6 października włączyło się ponad 1600 miast. Mieszkańcy przyszli dać "pokojowe świadectwo" przeciw aborcji, stając wzdłuż ruchliwych dróg z plakatami pokazującymi prawdę o zabijaniu nienarodzonych.

- Od bardzo młodych po najstarszych, jesteśmy tutaj, aby stoczyć bitwę. Nie jesteśmy polityczni, a nasza bitwa toczy się w niebie, używamy najlepszej dostępnej broni, czyli modlitwy - mówiła Karen Hamrick, organizatorka wydarzenia w New Castle w Pensylwanii.

Siła wspólnoty

1200_Marsz_Życia_Słowacja_YT.jpg
50 tys. uczestników na Marszu Życia na Słowacji. "Życie każdego człowieka jest bezcenne"

- Łańcuch Życia, to pokojowe i wypełnione modlitwą publiczne świadectwo osób opowiadających się za życiem, które przez 90 minut stoją, wspólnie modląc się za nasz naród i za położenie kresu aborcji. To widzialny znak solidarności chrześcijan, zgodnych, że aborcja zabija dzieci i, że Kościół wspiera świętość życia ludzkiego od chwili poczęcia, aż do naturalnej śmierci – zapraszali pomysłodawcy.

Łańcuch życia zainicjowano ponad 30 lat temu w Kalifornii. Szybko przerodził się w wydarzenie ogólnokrajowe oraz międzynarodowe z udziałem mieszkańców nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale także Kanady.

Jak podaje serwis Life News, ponad 61 milionów nienarodzonych dzieci zostało legalnie poddanych aborcji w Stanach Zjednoczonych od 1973 roku. Według najnowszych danych, które we wrześniu przedstawił Instytut Guttmacher, w 2017 roku dokonano 862320 aborcji.

pg,lifenews.com


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miał być bojkot, jest wielki sukces. Antyaborcyjny film podbił Amerykę

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 20:43
Film "Unplanned" (Nieplanowane) o działaniach klinik aborcyjnych Planned Parenthood i historii Abby Johnson, nawróconej dyrektorki jednej z nich, stał się kasowym sukcesem. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Małżeństwo. Droga naszego życia". Nowa kampania Fundacji Mamy i Taty

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2019 15:20
"Małżeństwo. Droga naszego życia" to najnowsza ogólnopolska kampania informacyjna Fundacji Mamy i Taty. Celem akcji jest promocja małżeństwa, które daje początek i fundament rodzinie - podstawowej jednostce społecznej.
rozwiń zwiń