X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dzień Europy. Szef MSZ: UE w polityce powinna mówić jednym głosem

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2021 11:37
- Razem jesteśmy bardziej skuteczni i efektywni w promowaniu stabilności i demokracji w naszym sąsiedztwie - powiedział szef polskiego MSZ z okazji Dnia Europy. Unijny korpus dyplomatyczny opublikował na Twitterze krótki film z wypowiedziami 27 ministrów spraw zagranicznych.
Szef MSZ Zbigniew Rau
Szef MSZ Zbigniew RauFoto: Twitter/MSZ

Unia Europejska w polityce powinna mówić jednym głosem - to przekaz Zbigniewa Raua w Dniu Europy.

Czytaj także:
morawiecki pap 1200.jpg
Premier: czekamy na ostateczną ratyfikację Funduszu Odbudowy w Polsce i w innych krajach

- Polska aktywnie włącza się w kształtowanie polityki zagranicznej Unii Europejskiej od początku swego członkostwa - powiedział. Razem jesteśmy bardziej skuteczni i efektywni w promowaniu stabilności i demokracji w naszym sąsiedztwie - zaznaczył w nagraniu  minister spraw zagranicznych.

Posłuchaj
00:15 Zbigniew Rau o wspólnym głosie w polityce zagranicznej (IAR).mp3 Zbigniew Rau o wspólnym głosie w polityce zagranicznej (IAR)

 

Czytaj także:

Film na Twitterze opublikowany w Dniu Europy przypomina też o dziesięcioleciu unijnego korpusu dyplomatycznego, który powstał na mocy traktatu lizbońskiego.

Na jego czele jako pierwsza stanęła Brytyjska Catherine Ashton, później Włoszka Federica Mogherini. Obecnym szefem unijnej dyplomacji jest Hiszpan, Josep Borrell.

ms