more_horiz
Wiadomości

Poszukiwania zaginionego małżeństwa z Warszawy. Nowe informacje, nagrały ich kamery

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2023 18:08
TOPR podało, że poszukiwane małżeństwo z Warszawy, które zostawiło w mieszkaniu dwójkę nastoletnich dzieci, zostało nagrane przez kamery monitoringu na Słowacji. W związku z tym ratownicy zakończyli poszukiwania w Tatrach.
Tajemnicze zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Nagrały ich kamery
Tajemnicze zaginięcie małżeństwa z Warszawy. Nagrały ich kameryFoto: Komenda Powiatowa Policji w Zakopanem

"W związku z informacjami, że poszukiwani zostali nagrani na monitoringu na Słowacji, TOPR przerywa działania" - napisał w komunikacie dyżurny ratownik Kamil Suder.

Para miała zostać nagrana przez kamery monitoringu jednego z pensjonatów w przygranicznym Zdziarze.

W czwartkowych poszukiwaniach w rejonie czarnego szlaku prowadzącego z Hali Gąsienicowej wzięło udział ośmiu ratowników, dwa psy, trzy drony i załoga śmigłowca.

Tajemnicze zniknięcie

Małżeństwo z Warszawy w nocy z 20 na 21 maja wyszło z mieszkania na Mokotowie zostawiając dwóch nastoletnich synów. Według ostatnich doniesień 44-letnia Aneta i jej 49-letniego mąż Adam przebywali w schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej, ale przed przybyciem tam policji opuścili je.

Opuszczając w środku nocy warszawskie mieszkanie, rodzice dwóch nastolatków pozostawili list do dwóch synów. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - napisali. Zmartwiona rodzina, która zaopiekowała się dziećmi, zgłosiła zaginięcie pary na policję.

Czytaj także:

dz/PAP, IAR

Zobacz także

Zobacz także