X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polskie Radio dla Zagranicy - cykl reportaży o sytuacji na granicy wschodniej

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 07:15
Polskie Radio dla Zagranicy rozpoczyna cykl reportaży FOCUS ON THE BORDER, dotyczący przyczyn i skutków kryzysu migracyjnego na wschodniej granicy Unii Europejskiej, NATO i Polski.
Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnych
Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnychFoto: Twitter.com/@SztabGenWP

Sytuacja na granicy Polski, Unii Europejskiej oraz NATO prezentowana jest głównie jako kryzys migracyjny. Przyczyną kryzysu jest jednak przede wszystkim próba sprowokowania na granicy Rzeczypospolitej Polskiej działań o charakterze wojny hybrydowej, których celem jest destabilizacja i podsycanie niepokoju nie tylko w naszym kraju, ale nade wszystko na terytorium całej Unii Europejskiej.

Celem projektu FOCUS ON THE BORDER jest docieranie z wiarygodną, obiektywną informacją do odbiorcy, który korzysta z anglojęzycznych kanałów informacyjnych. Nowe materiały będą publikowane od dziś co dwa dni.

Posłuchaj
00:28 rybalt1.mp3 Dyrektor Polskiego Radia dla Zagranicy Andrzej Rybałt o deficycie wiarygodnej informacji z granicy (IAR)

 

Autor reportaży, Paweł Kurek, dziennikarz Informacyjnej Agencji Radiowej, swoją uwagę poświęca mieszkańcom terenów przygranicznych i koncentruje na obrońcach granicy polskiej, europejskiej i NATO.


Posłuchaj
00:16 kurek3.mp3 Paweł Kurek o działaniach WOT na granicy (IAR)

 

Misją Polskiego Radia dla Zagranicy jest m.in. stawianie oporu maszynie propagandowej reżimów Władimira Putina oraz Alaksandra Łukaszenki uruchomionej również na terytorium członków UE i NATO, która ma na celu szkalowanie dobrego imienia obrońców granicy Rzeczpospolitej Polskiej, UE oraz Paktu Północnoatlantyckiego.

Media podległe Putinowi i Łukaszence, działające nie tylko na terytorium FR i Białorusi, ale również w świecie anglojęzycznym, starają się blokować wysiłki polskiej dyplomacji na rzecz integracji wszystkich członków UE w chwili ataku hybrydowego Federacji Rosyjskiej i służb podległych Alaksandrowi Łukaszence.


Posłuchaj
00:27 kurek5.mp3 Paweł Kurek o pomocy niesionej migrantom (IAR)

 

Misją FOCUS ON THE BORDER jest neutralizacja fałszywego przekazu dotyczącego sytuacji na granicy polsko-białoruskiej lansowanego przez instytucje zależne od Władimira Putina oraz Alaksandra Łukaszenki i operujące również w świecie kultury anglosaskiej.


Posłuchaj
00:17 rybalt3.mp3 Dyrektor Polskiego Radia dla Zagranicy Andrzej Rybałt o przygotowaniu materiałów do serwisu FOCUS ON THE BORDER (IAR)

 

Reportaże będą dostępne w serwisie internetowym Polskiego Radia oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

fc

Czytaj także

Prof. Grochmalski: obserwujemy przygotowania Rosji do wielkiej wojny hybrydowej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2021 11:04
- W tej chwili Putin zdiagnozował, że ma swoistą szansę, jeśli wykaże się zdecydowaniem i determinacją i narzuci swoją logikę wydarzeń całej Unii Europejskiej oraz głównym państwom regionu - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Piotr Grochmalski, ekspert ds. bezpieczeństwa międzynarodowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier dla "Le Figaro": pokazaliśmy Łukaszence, że nie uda mu się szantażować Europy

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 00:39
- Polska pokazała, że broni wschodniej flanki NATO i granicy Unii Europejskiej, pokazaliśmy Łukaszence, że nie uda mu się szantażować Europy - powiedział w wywiadzie dla francuskiego dziennika "Le Figaro" premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu był także pytany o relacje Polski z UE.
rozwiń zwiń