more_horiz
Wiadomości

Znalezione zwłoki w Będzinie. Czy to zaginiony 12-latek?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 16:55
Najprawdopodobniej ciało poszukiwanego od 9 czerwca 12-latka znaleziono w Będzinie na osiedlu przy ulicy Wolskiej. Na zwłoki natknął się w środę wieczorem jeden z przechodzących w okolicy nastolatków.
Audio
  • Jak mówi podkomisarz Paweł Łotocki, oficer prasowy będzińskiej policji, na miejsce od razu zostali wezwani funkcjonariusze (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: policja.pl

Jak mówi podkomisarz Paweł Łotocki, oficer prasowy będzińskiej policji, na miejsce od razu zostali wezwani funkcjonariusze.

- Czynności policyjne z udziałem prokuratora i biegłego były prowadzone do późnych godzin wieczornych.Wstępnie możemy powiedzieć, że ubranie znajdujące się na ciele zostało rozpoznane przez ojca poszukiwanego 12-latka. Natomiast pewność dadzą nam dopiero badania DNA, które zostaną przeprowadzone - informuje podkomisarz i dodaje, że przyczyny śmierci chłopca nie są znane, jednak śledczy wstępnie wykluczają udział osób trzecich.

TVN24/x-news

12-letni Michał 9 czerwca około godziny 16.00 wyszedł z domu, nikogo nie informując, gdzie się wybiera. Od tego czasu ślad po nim zaginął.

IAR,kh

Zobacz więcej na temat: Będzin DNA dzieci śląskie

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem