Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził premier Beatę Szydło w szpitalu
Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził przebywającą w szpitalu premier Beatę Szydło - poinformowała we wtorek na Twitterze rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.
2017-02-14, 20:05
Jarosław Kaczyński przyniósł ze sobą bukiet róż - wynika ze zdjęć opublikowanych przez Mazurek.
W poniedziałek rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował, że premier pozostanie w szpitalu na obserwacji przez kilka najbliższych dni.
Wtorkowemu posiedzeniu rządu przewodniczył wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.
Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu.
REKLAMA
Policja informując o okolicznościach wypadku podała, że rządowa kolumna trzech samochodów, w której pojazd premier Beaty Szydło jechał w środku, wyprzedzała fiata seicento.
Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i zderzył się z autem szefowej rządu, które uderzyło w drzewo. W wypadku ranni zostali też dwaj funkcjonariusze BOR - kierowca i szef ochrony premier.
zi
REKLAMA
REKLAMA