X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Porwany apeluje do rządu: pójdźcie na ustępstwa

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2010 13:45
Apel ten nastąpił w przeddzień upłynięcia 1 marca ultimatum wyznaczonego władzom w Rzymie przez Al-Kaidę w Islamskim Maghrebie.
Audio

Włoch Sergio Cicala, uprowadzony 18 grudnia ubiegłego roku w Mauretanii wraz z żoną przez Al-Kaidę, zaapelował w niedzielę do swego rządu, aby zgodził się na "ustępstwa" i doprowadził do ich uwolnienia.

Apel ten nastąpił w przeddzień upłynięcia 1 marca ultimatum wyznaczonego władzom w Rzymie przez Al-Kaidę w Islamskim Maghrebie. Chodzi o uwolnienie z więzienia w Mauretanii czterech islamistów i kilku z więzienia w Mali.

W nagraniu opublikowanym w internecie widać klęczącego 63-letniego Cicalę w otoczeniu sześciu zamaskowanych ludzi z bronią.

Cicala i jego 39-letnia żona Philimene Kabouree, Włoszka pochodząca z Burkina Faso, zostali uprowadzeni na południowym wschodzie Mauretanii. Para jechała zarejestrowanym we Włoszech mikrobusem do Burkina Faso.

PAP

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ropa z rafinerii płynie do morza: olbrzymie straty

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2010 16:08
Włochom grozi katastrofa ekologiczna - Padem płynie duża plama ropy naftowej. To rezultat umyślnego spuszczenia ze zbiorników starej rafinerii pod Mediolanem zawartości kilku cystern. Plama dostała się do Lambro – dopływu Padu i płynie teraz do morza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory samorządowe: sukces rządowej koalicji

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2010 08:49
Sukcesem rządowej koalicji, zakończyły się częściowe wybory samorządowe w 13 z 20 regionów Włoch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaskakująca obietnica: rząd pokona nowotwory

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2010 11:13
Włoska opinia publiczna krytycznie przyjęła obietnicę Silvio Berlusconiego, że do roku 2013 jego rząd pokona choroby nowotworowe.
rozwiń zwiń