X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Spotkanie grupy V4 z udziałem premiera. Rozmowy o UE, współpracy i Bałkanach Zachodnich

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 07:08
Premier Mateusz Morawiecki w czwartek weźmie udział w Pradze w spotkaniu szefów rządów Grupy Wyszehradzkiej oraz polityków z państw Bałkanów Zachodnich. Rozmowy mają dotyczyć sytuacji w Unii Europejskiej oraz współpracy.
Audio
  • Premier w Pradze weźmie udział w spotkaniu Grupy Wyszehradzkiej. Relacja Przemysława Lisa (IAR)
Premier Polski Mateusz Morawiecki, premier Węgier Viktor Orban, premier Czech Andrej Babisz, premier Słowacji Peter Pellegrini
Premier Polski Mateusz Morawiecki, premier Węgier Viktor Orban, premier Czech Andrej Babisz, premier Słowacji Peter PellegriniFoto: PAP/Radek Pietruszka

czp 1200.jpg
Jacek Czaputowicz: Bałkany Zachodnie powinny być w Unii Europejskiej

Przed południem premierzy Grupy V4 mają rozmawiać m.in. o nowym składzie Komisji Europejskiej, budżecie Unii po 2020 r., infrastrukturze oraz o ochronie klimatu. Rozmowy w szerszym gronie, z udziałem premierów państw Bałkanów Zachodnich, mają dotyczyć głównie zacieśniania współpracy między regionami oraz unijnych i natowskich aspiracji państw tego regionu.

W Pradze zaplanowano sesję plenarną z udziałem premierów grupy Wyszehradzkiej oraz lunch roboczy z przedstawicielami państw Bałkanów Zachodnich.

Spotkanie ma podsumować wspólna konferencja prasowa szefów rządów Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w stolicy Czech zakończy się wieczorem.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szczyt Bałkanów Zachodnich. Elżbieta Witek: chcemy, by region był bezpieczny

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 16:18
Sytuacja migracyjna, współpraca regionalna w obliczu zagrożeń czy niewolnictwo - to tematy trwającego od środy szczytu Bałkanów Zachodnich.  Efektem spotkania (...) ma być taka organizacja współpracy i wzajemnego wsparcia, aby Bałkany Zachodnie, stanowiły bezpieczny region - mówiła szefowa MSWiA Elżbieta Witek. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

J. Czaputowicz: przyjęcie państw Bałkanów Zachodnich do UE powinno być naszym celem

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 21:00
Polska i Niemcy są zgodne, że kraje Bałkanów Zachodnich powinny być w przyszłości członkami Unii Europejskiej. W Poznaniu rozpoczął się Szczyt Bałkanów Zachodnich. To kolejne spotkanie, na którym toczą się pracę nad pomocą UE dla państw południa Europy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kraje UE za przyjęciem państw bałkańskich. Deklarują współpracę

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2019 21:20
Kraje bałkańskie powinny wejść do Unii Europejskiej - tak uważa większość uczestników zakończonego w Poznaniu Szczytu Bałkanów Zachodnich. Na rozmowy do stolicy Wielkopolski przyjechali politycy ośmiu krajów Unii Europejskiej i sześciu z południa kontynentu. 
rozwiń zwiń