X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Prezes PiS w liście do wyborców: nie dajcie się uśpić sondażom, idźcie na wybory

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 21:30
- Jeśli zależy Wam na zwycięstwie PiS, jeżeli chcecie kontynuacji polityki dobrej zmiany, to nie pozwólcie uśpić się wynikom sondaży. Nic nie jest przesądzone - napisał w liście prezes partii Jarosław Kaczyński. Zaapelował o udział w wyborach i wspieranie kandydatów PiS. - Jeśli wszyscy pójdziemy do urn, to zwyciężymy! - zaapelował. 
Jarosław Kaczyński, prezes PiS
Jarosław Kaczyński, prezes PiSFoto: Twitter/a_hrechorowicz (Andrzej Hrechorowicz)
  • Jarosław Kaczyński napisał list do członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.
  • Prezes PiS apeluje, aby nie dać uśpić się sondażom i iść na wybory.
  • Wskazuje, że Polacy muszą wybrać między Polską Plus, którą buduje PiS, a Polską Minus.
  • Polska Plus wg PiS to "polska wersja państwa dobrobytu".
  • Jeśli wszyscy pójdziemy do urn, to zwyciężymy! - napisał lider PiS.

facebook jarosław kaczyński 1200.jpg
Jarosław Kaczyński: poważnie traktujemy wieś i zasadę zrównoważonego rozwoju

Prezes PiS w liście do członków, sympatyków i wyborców Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że w niedzielę wyborczą Polacy będą decydowali, czy przez najbliższe cztery lata będą żyli w Polsce Plus czy w Polsce Minus.

Jak czytamy, Polskę Plus buduje Prawo i Sprawiedliwość, obóz Zjednoczonej Prawicy i jest to Polska będąca "naszą rodzimą wersją państwa dobrobytu". - Polska troszcząca się o to, by wszyscy jej mieszkańcy, bez względu na miejsce urodzenia, zamieszkania czy pochodzenie, mieli godziwe życie oraz takie same warunki życiowego startu - napisał.

[POSŁUCHAJ] >>> Jarosław Kaczyński: będziemy kontynuować naszą politykę społeczną

Dodał, że Polska Plus dąży do tego, by w niezbyt odległej przyszłości Polacy mogli się cieszyć takim samym poziomem i jakością życia, jakie będą wówczas udziałem mieszkańców najzamożniejszych krajów europejskich.

Jak dodał, jest to też państwo solidarne i sprawiedliwe, walczące z patologiami, a w polityce wewnętrznej i zagranicznej kieruje się polską racją stanu i twardo walczy o nasze interesy narodowe.

- To Polska, które jest wspólnotą, która pragnie być wielka, która chlubi się swoją historią oraz szczyci się ponadtysiącletnim dziedzictwem przodków. To Polska dumnych Polek i Polaków, pielęgnujących naszą chrześcijańską tożsamość i broniących zasadniczych dla naszego kręgu kulturowego wartości. Słowem to Polska, która daje nadzieję! - podkreślił Kaczyński.

Kaczyński 1200 shutterstock.jpg
Prezes PiS: planem opozycji jest zabranie świadczeń socjalnych

"Polska Minus dzieli Polaków na lepszych i gorszych"

Natomiast Polska Minus, według prezesa PiS, to Polska, w której "nie dba się o dobro wspólne, o interes ogółu obywateli, tylko o interesy wybranych środowisk i grup społecznych". To Polska - kontynuował Jarosław Kaczyński - która "dzieli się Polaków na "lepszych", czyli takich, których zaliczono do grona beneficjentów tego systemu politycznego oraz "gorszych", których aspiracje nie są brane pod uwagę".

- To jest świat, w którym osłabia się spójność społeczną, zwalcza się wspólnotowe myślenie i poddaje się Polaków pedagogice wstydu. Nie ma w tym świecie miejsca na tradycyjne wartości, na naszą podmiotowość, za to tworzy się w nim przestrzeń dla antywartości i nihilizmu. A zatem Polska Minus-to Polska, która odbiera nadzieję - stwierdził lider PiS.


Jarosław Kaczyński podkreślił, że co prawda Prawo i Sprawiedliwość prowadzi w sondażach, ale to nie one dają wyborcze zwycięstwo. - Nic nie jest jeszcze przesądzone - zaznaczył.


kaczynski_1200.jpg
Jarosław Kaczyński w Krośnie: zniszczenie chrześcijaństwa to zniszczenie wolności


Jak dodał, głosy zdobywa się przede wszystkim dzięki dwóm rzeczom. - Pierwszą z nich jest jak największa mobilizacja oraz jak najcięższa wytrwała praca do samego końca kampanii. Drugą - uczestniczenie w wyborach poprzez oddanie głosu. Jedynie połączenie tych dwóch czynników może przynieść pożądany efekt w postaci wygranej - podkreślił prezes PiS.

[PRZECZYTAJ TAKŻE] >>> Jarosław Kaczyński: nasze zwycięstwo będzie zwycięstwem dla Polski

Zaznaczył, że "aby zapewnić niczym nie zakłóconą kontynuację polityki dobrej zmiany", obóz rządzący potrzebuje zwycięstwa, które umożliwi nam samodzielne rządy, czyli da w Sejmie większość bezwzględną, wynoszącą ponad 230 mandatów.

pis-premier-1200-pap.jpg
"Piątka PiS" na pierwsze 100 dni. Wiemy, jakie są priorytety rządu

"Nieobecni nie mają racji"

Podkreślił, że takie zwycięstwo wymaga ogromnego zaangażowania i wytężonej pracy. - Szanowni Państwo, chciałbym prosić Was wszystkich i każdego z osobna, byście na tyle, na ile jest to możliwe, niezależnie od tego, czy jesteście członkami czy też sympatykami Prawa i Sprawiedliwości, do ostatnich chwil kampanii brali w niej udział, byście wnosili własny wkład w to nasze wspólne zwycięstwo, w umożliwienie dalszego marszu ku polskiej wersji państwa dobrobytu - zaapelował Jarosław Kaczyński.

Wzywał do wspierania kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. - Przekonujmy członków naszych rodzin, znajomych, sąsiadów do programu PiS. Namawiajmy ich do wzięcia udziału w wyborach i głosowania na Prawo i Sprawiedliwość. Starajmy się z naszym przesłaniem dotrzeć do każdego - napisał.

[PRZECZYTAJ TAKŻE] >>> Jarosław Kaczyński o najbliższych wyborach: ich stawką jest wielka perspektywa rozwoju Polski

- Jeśli zależy Wam na zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości, jeżeli chcecie kontynuacji polityki dobrej zmiany i utrzymania wszystkich jej zdobyczy, jeśli pragniecie, by Polacy mieli większe dochody oraz by poziom i jakość życia polskich rodzin systematycznie rosły, to nie pozwólcie uśpić się wynikom sondaży - zaapelował prezes PiS.

Kaczyński 1200 pap.jpg
"Taśmy Neumanna". Prezes PiS: ta pogarda dotyka wszystkich, zarówno wyborców PiS, jak i PO

- Nieobecni, jak wiemy, nie mają racji - zaznaczył. - Dlatego weźcie Państwo sprawy w swoje ręce, pójdźcie do urn wyborczych, namówcie do tego swoich sąsiadów i oddajcie głosy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości startujących w wyborach zarówno do Sejmu jak i do Senatu, bo te ostatnie są także bardzo ważne - czytamy w liście.

[PRZECZYTAJ TAKŻE] >>> Prezes PiS w Kaliszu: naszym celem jest polska wersja państwa dobrobytu

Zaapelował o maksymalną mobilizację i wytężoną pracę do ostatnich chwil kampanii, która się kończy o północy w piątek 11 października. - Pragnę Państwa jeszcze raz z całego serca prosić. Każdy głos jest ważny. Jeśli wszyscy pójdziemy do urn, to zwyciężymy! - napisał Jarosław Kaczyński. 

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: skałą, na której należy w Polsce budować, jest rodzina

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2019 13:10
- Nasza formacja służąc Polsce, służąc polskiej rodzinie, wykonując swoje zobowiązania, swoje zapowiedzi okazała się wiarygodna. Rodzina jest skałą, na której trzeba budować - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas pierwszej z cyklu konwencji tematycznychm, która odbywała się w Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: Polska nie może być krajem taniej siły roboczej. To musi się skończyć

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 16:30
- Przez cztery lata zrobiliśmy bardzo wiele. Najbardziej eksponowane są nasze osiągnięcia w sferze społecznej, takie jakie wspieranie polskich rodzin - powiedział na konwencji regionalnej PiS we Włocławku prezes Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PiS: proszę o pełną mobilizację, sondaże nie wygrywają. Każdy głos może zadecydować

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 20:13
- Fundamentem wszystkiego jest rodzina, która jest dziś atakowana - powiedział na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Częstochowie prezes partii Jarosław Kaczyński. Było to drugie czwartkowe spotkanie PiS z wyborcami. Poprzednie miało miejsce w Kaliszu.
rozwiń zwiń