X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Donald Trump poddał się testowi na koronawirusa. Wynik jest już znany

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2020 02:08
Test Donalda Trumpa na koronawirusa dał wynik negatywny. Amerykański prezydent zdecydował się na badanie, choć jak mówił, lekarz Białego Domu nie widział takiej konieczności.
Audio
  • Donald Trump nie jest zakażony koronawirusem - relacja Marka Wałkuskiego (IAR)
Donald Trump
Donald Trump Foto: PAP/EPA/SHAWN THEW

- Tydzień po obiedzie z brazylijską delegacją w Mar-a-Lago prezydent nie ma żadnych symptomów - zapewnił w wydanym oświadczeniu lekarz amerykańskiego przywódcy, Sean Conley.

ny 1200.jpg
Pandemia koronawirusa. Stan wyjątkowy w Nowym Jorku, groźba braku żywności

"Całkowicie normalna temperatura"

Stan zdrowia Trumpa był przedmiotem spekulacji odkąd w czwartek okazało się, iż u brazylijskiego urzędnika, z którym przywódca USA spotkał się w ubiegły weekend, wykryto Covid-19.

Donald Trump poddał się testowi na koronawirusa w piątek wieczorem. Nie wykazywał symptomów choroby. Na sobotniej popołudniowej konferencji prasowej poinformował, że zmierzono mu temperaturę i że jest ona "całkowicie normalna".

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Koronawirus w USA. Piotrowski: Trump w stanie zagrożenia dąży do ponadpartyjnego poparcia

Donald Trump wyraził przekonanie, że Stany Zjednoczone poradzą sobie z epidemią i zapewnił, że jego rząd robi wszystko, by ograniczyć jej negatywne skutki

Dodatkowe pieniądze na testy

Podziękował tez Kongresowi za przyjęcie ustawy, która umożliwi przeznaczenie dodatkowych środków na zwolnienia lekarskie dla Amerykanów i zwiększenie liczby testów.

>>> [CZYTAJ WIĘCEJ] "Pokonamy to zagrożenie". Trump ogłosił stan nadzwyczajny w USA z powodu koronawirusa

Do tej pory w USA stwierdzono około 2500 przypadków koronawirusa, 51 osób zmarło. W Białym Domu wprowadzono dodatkowe środki ostrożności. Wszystkim osobom, które mają znaleźć się w otoczeniu prezydenta lub wiceprezydenta USA mierzona jest temperatura.

mbl

Czytaj także

Pandemia koronawirusa. Donald Trump zawiesza przyjazdy z Europy do USA

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020 03:31
Od północy w piątek na 30 dni zawieszone będą wszystkie przyjazdy z Europy do Stanów Zjednoczonych - poinformował w środę prezydent USA Donald Trump w orędziu w sprawie koronawirusa wygłoszonym w Gabinecie Owalnym. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trump zamyka granicę dla Europy. Szef RE krytykuje decyzję prezydenta USA

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020 10:28
Szef Rady Europejskiej Charles Michel negatywnie odniósł się do zakazu prezydenta Stanów Zjednoczonych dotyczącym podróży z Europy do USA. Donald Trump podjął taką decyzję w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem na Starym Kontynencie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowy szefów państw G7 o pandemii. USA zorganizują zdalną konferencję

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2020 03:55
Prezydent Trump będzie w przyszłym tygodniu rozmawiać z przywódcami G7 o sposobach walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. Biały Dom zorganizuje w tym celu wideokonferencję - poinformował z-ca sekretarza prasowego Judd Deere.
rozwiń zwiń