X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ocalała z chińskiego obozu pracy. Teraz daje wyjątkowe świadectwo

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 10:31
Pobieranie narządów, przymusowa aborcja - to tylko niektóre z działań podejmowanych wobec osadzonych w chińskich obozach pracy. Jennifer Zeng, była więźniarka, zdecydowała się opowiedzieć swoją dramatyczną historię.
Jennifer Zeng
Jennifer ZengFoto: Breitbart News

Jennifer Zeng ocalała z chińskiego obozu pracy. Opowiedziała swoją historię przetrzymywania i brutalnych tortur.

1200_Hongkong_PAP.jpg
Świat przeciw łamaniu praw człowieka w Chinach. Ponad 320 organizacji wzywa ONZ do działania

Komunistyczna Partia Chin przymusowo dokonała aborcji drugiego dziecka Jennifer w ramach polityki jednego dziecka. Następnie wtargnęli do jej domu w środku nocy i zatrzymali ją. Kiedy zapytała dlaczego, policjant odpowiedział, że "z powodu twojej myśli".

Do obozu pracy trafiła z powodu swoich przekonań religijnych. Pierwszego dnia ona i inni osadzeni musieli kucać z rękami za głowami, patrząc na swoje stopy przez 15 godzin w palącym słońcu. Każdy, kto zemdlał, był bity i poniżany, a według relacji Zeng również rażony prądem.

Jennifer Zeng stwierdziła, że "każdy dzień był walką między życiem a śmiercią". Według kobiety, niewolnicza praca w obozie była wykorzystywana do wytwarzania produktów sprzedawanych na całym świecie. Poinformowała, że wraz z innymi więźniami, została zmuszona do poddania się badaniom krwi, których wyniki trafiały do bazy danych przymusowego dawstwa narządów.

Czytaj także:


- Socjalizm składa obietnice, które brzmią szlachetnie, ale w rzeczywistości zadaje miażdżący ból. Głód, nieunikniony nadzór, przymusowa aborcja, przymusowe pobieranie narządów i wiele innych zbrodni przeciwko ludzkości brutalizują naród chiński przez ponad 70 lat - podkreśliła Zeng.

itom / lifesitenews

Zobacz więcej na temat: Chiny ŚWIAT socjalizm

Czytaj także

Hongkong: magnat medialny i czołowy działacz demokratyczny Jimmy Lai został aresztowany

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 04:49
Potentat medialny z Hongkongu Jimmy Lai został aresztowany w związku z podejrzeniem o współpracę z zagranicznymi służbami. Wspólnik biznesmena poinformował na Twitterze, że zatrzymania dokonano zgodnie z nową ustawą o bezpieczeństwie narodowym.
rozwiń zwiń