more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: kolejny zawodnik odchodzi z Wisły. Bartkowski znalazł spokojną przystań w Pogoni

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 21:43
Występujący ostatnio w Wiśle Kraków Jakub Bartkowski został piłkarzem Pogoni - poinformował szczeciński klub. 27-letni boczny obrońca, który w tym sezonie rozegrał w lidze 18 meczów i zdobył jedną bramkę, podpisał umowę na 2,5 roku z opcją przedłużenia o sezon.
Jakub Bartkowski
Jakub BartkowskiFoto: Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Bartkowski zadebiutował w ekstraklasie w barwach Widzewa Łódź (latem 2011 roku). Później grał w Wigrach Suwałki, a od 2017 roku był zawodnikiem Wisły.

Łącznie w ekstraklasie rozegrał 91 meczów i zdobył trzy bramki. Był podstawowym piłkarzem zespołu prowadzonego przez Macieja Stolarczyka.

Wisła ma jednak obecnie poważne kłopoty finansowo-organizacyjne. Do tego stopnia, że Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej zawiesiła jej licencję na grę w ekstraklasie. Bartkowski kilka dni temu rozwiązał umowę z krakowskim klubem.

ps

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czego przykład Wisły Kraków nauczy inne polskie kluby? "To może być pewnego rodzaju czerwona lampka"

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 18:20
Wisła Kraków zmaga się z ogromnymi problemami. Zadłużona na kilkadziesiąt milionów złotych "Biała Gwiazda" walczy o ligowy byt - o tym, jak wygląda sytuacja w jednym z najbardziej zasłużonych polskich klubów w "Debacie Jedynki" opowiadali Andrzej Janisz i Tomasz Włodarczyk.
rozwiń zwiń