X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Memoriał Wagnera: Iran dołącza do grona uczestników

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 18:16
Reprezentacja Iranu wystąpi w tegorocznej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, która odbędzie się w dniach 9-11 lipca w Krakowie - poinformowali organizatorzy. Siatkarze z Bliskiego Wschodu będą także rywalami grupowymi Polaków podczas igrzysk w Tokio.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: FIVB

Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem formy dla drużyn, które na przełomie lipca i sierpnia wezmą udział w turnieju olimpijskim.

Pod koniec stycznia organizatorzy imprezy imienia legendarnego szkoleniowca podali pierwszego z zagranicznych uczestników tegorocznej edycji, którym jest Argentyna. Łącznie wezmą w niej udział cztery drużyny. Zaznaczono, że to, jaki zespół uzupełni stawkę, ogłoszone zostanie wkrótce.

- Cały czas pracujemy nad tym, by w tak wrażliwym momencie, czyli tuż przed startem turnieju siatkarskiego na igrzyskach olimpijskich, obsada memoriału była z jednej strony bardzo atrakcyjna dla kibiców, z drugiej jednak korzystna dla przygotowującej się do igrzysk biało-czerwonej drużyny - zaznaczył cytowany w komunikacie Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

W ubiegłym roku Polacy zajęli w memoriale drugie miejsce, a triumfowali Brazylijczycy.

ps

Zobacz więcej na temat: Siatkówka SPORT
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak