more_horiz
Wiadomości

Czesław Michniewicz poprowadzi szkocki klub? Asystent trenera potwierdza

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2023 20:10
Jak informuje szkocki dziennik "The Press and Journal" klub Aberdeen jest zainteresowany usługami byłego selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza. Informację potwierdziło również "TVP Sport".
Czesław Michniewicz
Czesław MichniewiczFoto: Shutterstock.com/MediaPictures.pl

Wraz z końcem 2022 roku Czesław Michniewicz przestał pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski. Jego miejsce zajął Portugalczyk Fernando Santos, w przeszłości opiekun Portugalii.

Czesław Michniewicz na radarze szkockiego Aberdeen? Asystent byłego selekcjonera kadry potwierdza

Teraz pojawiły się informacje prosto ze Szkocji, że były selekcjoner kadry mógłby objąć Aberdeen. Prócz mediów informację potwierdził także asystent Michniewicza Kamil Potrykus.

Niedawno Aberdeen zakończyło współpracę z trenerem Jimem Goodwinem. Według "The Press and Journal" Czesław Michniewicz ma być na radarze władz czterokrotnego mistrza Szkocji. W rozmowie z dziennikiem wypowiedział się na ten temat Potrykus.

- Jeśli Aberdeen byłoby zainteresowane, to przylecimy na rozmowy. To dobry klub, z fantastyczną historią. W przeszłości prowadzili go wspaniali trenerzy, tacy jak Sir Alex Ferguson [...] Czesław Michniewicz chciałby się spotkać i porozmawiać. Znaleźlibyśmy na to czas i miejsce. Zobaczymy, co stanie się w Szkocji. Uważamy, że to dobre miejsce, żeby odnieść sukces i się wypromować - stwierdził asystent Michniewicza.

W obecnym sezonie Scottish Premiership "The Dandies" zajmują dopiero siódme miejsce [grupa spadkowa] z dorobkiem 29 punktów. Prowadzi Celtic, który po 23. kolejkach zgromadził 64 pkt.

Następnym rywalem Aberdeen będzie St. Mirren.

>>> Fernando Santos selekcjonerem reprezentacji Polski. Więcej o nowym trenerze Biało-Czerwonych <<<

Czytaj także:

red/Pressandjournal.co.uk/TVP Sport


Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także