more_horiz
Wiadomości

Tomasz Kaczmarek na zapleczu Eredivisie? FC Den Bosch zainteresowane polskim trenerem

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2023 13:31
Były trener Lechii Gdańsk Tomasz Kaczmarek jest blisko objęcia posady szkoleniowca w drugoligowym FC Den Bosch - informuje "bd.nl". 
Tomasz Kaczmarek jako trener Lechii Gdańsk
Tomasz Kaczmarek jako trener Lechii GdańskFoto: Shutterstock.com/Dziurek

Tomasz Kaczmarek, który jeszcze niedawno był łączony z funkcją asystenta w sztabie reprezentacji Polski prowadzonej przez Fernando Santosa teraz może trafić do ligi holenderskiej.

Tomasz Kaczmarek bliski objęcia FC Den Bosch. Polak na zapleczu Eredivisie?

W przeszłości był między innymi asystentem Kosty Runjaica w Pogonii Szczecin, ale też samodzielnie pracował w niemieckich klubach z niższych lig - FC Viktoria Köln, Bonner SC, Stuttgarter Kickers czy Fortuna Köln. Był także asystentem selekcjonera w reprezentacji Egiptu. Ostatnim jego klubem była Lecha Gdańsk, którą prowadził w latach 2021-2022.

Od września Kaczmarek pozostaje bez zatrudnienia. Jak podaje "bd.nl" 38-letni szkoleniowiec jest bliski objęcia posady w FC Den Bosch, występującym na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Asystentem Polaka miałby zostać Vincent Heilmann, który pracuje obecnie w VfL Wolfsburg.

Aktualnie potencjalny pracodawca Tomasza Kaczmarka zajmuje 18. miejsce w Eerste Divisie. Co ciekawe FC Den Bosch na początku marca przegrał na wyjeździe ligowy mecz z Zwolle... 0:13, co jest rekordem na zapleczu holenderskiej elity.

Czytaj także:

red/Bd.nl

Zobacz więcej na temat: SPORT Piłka nożna Holandia

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także