more_horiz
Wiadomości

El. Euro 2024: Kamil Glik odwiedził reprezentację. Poznaliśmy cel wizyty

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2023 09:51
Dziennik "Fakt" poinformował, że Kamil Glik, który ze względu na kontuzję nie został powołany przez selekcjonera Fernando Santosa do reprezentacji Polski na marcowe mecze, odwiedził zgrupowanie kadry. Jak przekazał rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski, wizyta była związana ze stanem zdrowia doświadczonego obrońcy i nie miała charakteru towarzyskiego.
Kamil Glik ze względów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze Polski na marcowe mecze
Kamil Glik ze względów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze Polski na marcowe meczeFoto: Forum/Zuma Press/Mikolaj Barbanell

Kamil Glik od początku roku zmaga się z kłopotami zdrowotnymi. 35-letni stoper Benevento w lutym przeszedł operację i z tego powodu nie znalazł się na liście powołanych przez selekcjonera Fernando Santosa na marcowe mecze reprezentacji Polski z Czechami i Albanią.

Kamil Glik odwiedził kadrę

"Fakt" poinformował jednak, iż obrońca zawitał do Warszawy na zgrupowanie kadry. Nie oznacza to jednak, iż portugalski szkoleniowiec wysłał mu awaryjne powołanie wobec problemów ze zdrowiem innych defensorów.

- Kamil był w Warszawie i przyjechał na chwilę do nas - wyjaśnił team manager i rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski.

W poniedziałek z Albanią

Jak tłumaczył Kwiatkowski, Kamil Glik przyjechał na kontrolę do lekarza kadry Jacka Jaroszewskiego celu sprawdzenia przebiegu rekonwalescencji po niedawnym zabiegu i wizyta nie miała charakteru towarzyskiego.

Polscy piłkarze fatalnie zainaugurowali eliminacje mistrzostw Europy 2024. Biało-Czerwoni w piątek przegrali w Pradze z Czechami (1:3). W poniedziałek czeka ich mecz z Albanią na PGE Narodowym w Warszawie.

Czytaj także:

PolskieRadio24.pl

>>> Więcej o reprezentacji Polski <<<

/empe

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także