more_horiz
Wiadomości

El. Euro 2024: Polska - Albania. Co z dachem na Narodowym? PZPN zdecydował

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2023 12:49
Podczas wieczornego meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy Polska - Albania dach na PGE Narodowym będzie zamknięty - potwierdził rzecznik prasowy PZPN i drużyny narodowej Jakub Kwiatkowski.
Dach na PGE Narodowym podczas meczu Polska - Albania będzie zamknięty
Dach na PGE Narodowym podczas meczu Polska - Albania będzie zamknięty Foto: Forum/Reuters/KACPER PEMPEL

Reprezentacja Polski na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zmierzy się z reprezentacją Albanii. Mecz rozpocznie się o godz. 20.45. Transmisję spotkania będzie można śledzić na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Przebieg meczu będą relacjonować nasi sprawozdawcy - Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk.

Mecz Polska - Albania będzie pierwszym występem Biało-Czerwonych przed własną publicznością w eliminacjach Euro 2024. Walkę o awans na mistrzostwa Europy reprezentacja Polski zaczęła zresztą w fatalnym stylu, przegrywając w Pradze z Czechami 1:3.

Podopieczni Fernando Santosa spróbują nastroje swoje oraz kibiców w poniedziałkowy wieczór, gdy na PGE Narodowym w Warszawie zmierzą się z Albanią.

Po spotkaniu delegata UEFA z przedstawicielami PZPN podjęto decyzję, że poniedziałkowy mecz zostanie rozegrany przy zamkniętym dachu.

Mecz Polska - Albania rozpocznie się o godzinie 20:45. Sędzią głównym będzie Słoweniec Slavko Vincić.

Czytaj także:

PolskieRadio24.pl

/empe, PAP

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także