Groźny wypadek rosyjskiej narciarki!

W 1/8 finału olimpijskiej rywalizacji w skicrossie groźnie wyglądający wypadek miała Rosjanka Julia Liwinska. Z toru została zabrana na sankach ratunkowych przez ekipę medyczną

2010-02-23, 22:54

Groźny wypadek rosyjskiej narciarki!
. Foto: (fot. VANOC/COVAN)

W 1/8 finału olimpijskiej rywalizacji w skicrossie groźnie wyglądający wypadek miała Rosjanka Julia Liwinska. Z toru została zabrana na sankach ratunkowych przez ekipę medyczną, która wcześniej usztywniła jej kręgosłup.

Do ćwierćfinału awansowała Karolina Riemen. Polka, która uzyskała 26. rezultat w gronie 35 startujących w kwalifikacjach, w wyścigu 1/8 finału zajęła drugie miejsce i zapewniła sobie miejsce w czołowej "16" igrzysk.

Od 1/8 finału zmagania toczą się systemem pucharowym. Z każdej z ośmiu czwórek do kolejnej rundy awansują dwie najszybsze. Riemen przegrała z Norweżką Julie Brendengen Jensen, a wyprzedziła Kanadyjkę Danielle Poleschuk. Niemka Anna Woerner nie dojechała do mety

dp

Polecane

REKLAMA

Wróć do strony głównej