Ekstraklasa: Exposito z nadwagą? Magiera skreślił gwiazdę Śląska Wrocław. "Dzisiaj nie chcę go widzieć w szatni"

  2023-04-25, 10:51

  Ekstraklasa: Exposito z nadwagą? Magiera skreślił gwiazdę Śląska Wrocław. "Dzisiaj nie chcę go widzieć w szatni"
  Erik Exposito w barwach Śląska Wrocław. Foto: Shutterstock/Konrad Swierad

  Nowy trener Śląska Wrocław Jacek Magiera w mocnych słowach ocenił Erika Exposito, który ma zakaz gry w pierwszej drużynie. - Dzisiaj nie chcę go widzieć w szatni. Zawodowcy mają o siebie dbać - powiedział na kanale "Prawda Futbolu".

  Magiera zadebiutował w roli trenera w ostatnim meczu, ale Śląsk Wrocław przegrał z Górnikiem Zabrze 0:2. W ataku "Wojskowych" wystąpił Piotr Szwedzik. Zabrakło z kolei dwóch hiszpańskich zawodników - Caye Quintana, który został zesłany do rezerw i Erika Exposito... ze względu na wagę.

  Erik Exposito odsunięty od składu Śląska Wrocław. Jacek Magiera: dzisiaj nie chcę go widzieć w szatni

  - Exposito dostał rozpiskę treningów i limit wagi, z jakim ma się stawić w klubie. Gdzie on te treningi zrobi, to mnie nie interesuje. Może w górach, może nad morzem, może gdziekolwiek. Dzisiaj nie chcę go widzieć w szatni. Zawodowcy mają o siebie dbać - powiedział Jacek Magiera w rozmowie z Romanem Kołtoniem na kanale "Prawda Futbolu".

  Śląsk znajduje się w trudnej sytuacji. Wrocławianie są na 16. miejscu, czyli ostatnim, które powoduje spadek do Fortuna 1 Ligi. Do bezpiecznej strefy tracą punkt [KGHM Zagłębie Lubin]. W następnej kolejce Ekstraklasy Śląsk Wrocław zagra u siebie z Radomiakiem Radom.

  Pewnym liderem Ekstraklasy pozostaje Raków Częstochowa przed Legią Warszawa. Trzecia jest Pogoń Szczecin przed broniącym tytułu Lechem PoznańSezon 2022/2023 zakończy się 7 maja. Wszystkie spotkania zaplanowano na godz. 17.30. 


  >>> Więcej o Śląsku Wrocław <<<

  Czytaj także:


  Ekstraklasa sezon 2022/2023

  >>> Więcej o Ekstraklasie <<< 

  red/Prawda Futbolu

  Polecane

  Wróć do strony głównej