more_horiz
PR24 Portal
Section05

reprezentacja Polski

TYLKO U NAS Szczęsny przed MŚ przyjął cenną "pigułkę" i wydoroślał

Andrzej Dawidziuk, jeden z najbardziej znanych polskich trenerów bramkarzy, w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem podsumował mundial w Katarze z perspektywy golkiperów. Jednym z czołowych bramkarzy turnieju był Wojciech Szczęsny. Dawidziuk opowiedział o przygotowaniach zawodnika Juventusu i przemianie, jaką przeszedł w ostatnich latach.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna wojciech szczęsny reprezentacja Polski

Ile zarobi Fernando Santos? Prezes Kulesza podaje konkrety

Fernando Santos niedawno został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski i w najbliższych dniach przystąpi do pracy z naszą kadrą. Spore emocje w mediach budziła kwestia zarobków portugalskiego szkoleniowca. W rozmowie z serwisem gol24.pl prezes PZPN Cezary Kulesza ujawnił ile naprawdę będzie zarabiał opiekun Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Cezary Kulesza PZPN Fernando Santos

Piłkarz Śląska pod wrażeniem Santosa. "To świetny trener"

Od kilku dni całe piłkarskie środowisko żyje wyborem nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym został Fernando Santos. Portugalski trener ma na swoim koncie liczne sukcesy, w tym mistrzostwo Europy w 2016 roku czy zwycięstwo w pierwszej edycji Ligi Narodów. Dorobek selekcjonera doskonale zna Diogo Verdasca, portugalski stoper Śląska Wrocław. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski Fernando Santos Ekstraklasa śląsk wrocław

TYLKO U NAS Były reprezentant Polski uderza w Santosa. "To jest bajer"

Portugalczyk Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski i na tym stanowisku zastąpił Czesława Michniewicza. - Mnie interesują wyniki. Jak będą lepsze od tych, które miał Michniewicz, to znaczy, że to był bardzo dobry ruch prezesa Cezarego Kuleszy - mówi w rozmowie z PolskieRadio24.pl Piotr Świerczewski, 70-krotny reprezentant i wicemistrz olimpijski z 1992 roku. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN reprezentacja Polski Fernando Santos Piotr Świerczewski TYLKO U NAS