X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Małe księgarnie zapraszają do siebie

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 14:53
- Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych to oddolna inicjatywa księgarzy warszawskich - mówi Anna Karczewska, organizatorka wydarzenia. - Chodzi o to, żeby ściągnąć ludzi do księgarń - dodaje. 
Audio
  • Anna Karczewska zaprasza na Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych (Stacja Kultura/Czwórka)
Anna Karczewska i Kasia Dydo
Anna Karczewska i Kasia DydoFoto: Michał Piwowarek/Czwórka
the beatles 1200.jpg
"Biały album" Beatlesów do dziś edukuje muzyków

 - Nazwaliśmy się Kolektywem Księgarzy Kameralnych. Na nasze wydarzenie zapraszamy nie tylko tych, którzy w naszych księgarniach bywają, ale przede wszystkim tych, którzy do księgarń nie chodzą, a jeśli czytają książki to kupują je w sieci lub w dużych salonach - zaprasza gość Kasi Dydo. - Urok małych księgarni polega na tym, że w środku jest człowiek, w dodatku specyficzny człowiek, taki, który uwielbia książki, są dla niego całym życiem, kocha je i czyta - dodaje. 

W programie weekendu, który planowany jest od 25 do 28 kwietnia znajdziemy przeróżne wydarzenia: imprezy, koncerty, aukcja obrazków, dużo wydarzeń skierowanych do dzieci. Będą tańce w księgarni, warsztaty, sadzenie ziół, spotkania. - Naszym zdaniem dzieciaki są najważniejsze - mówi organizatorka. - Chcemy im pokazać, że książki mogą być elementem życia - dodaje. 

Kogo spotkamy w małych warszawskich księgarniach? Czym one się różnią od wielkich sieciowych salonów książki? Kto "znowu" spotkamy podczas Warszawskiego Weekendu Księgarń kameralnych? O tym w rozmowie z audycji "Stacja Kultura". 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Karczewska (Organizatorka Warszawskiego Weekendu Księgarń Kameralnych)

Data emisji: 15.04.2019

Godzina emisji: 10.15

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Arkady Saulski i "Serce lodu". Między średniowieczem, a fantastyką

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 16:10
- Jeśli książka nie przykuje uwagi czytelnika od pierwszych stron, to nie ma sensu jej pisać. Mam nadzieję, że udało mi sie zaintrygować odbiorców - mówił w rozmowie z Czwórką autor "Serca lodu", Arkady Saulski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Colleen Houck, "Przebudzeni" - powieść zainspirowana "Zmierzchem"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 13:31
"Przebudzeni" to książka z gatunku young adoult. – Autorka czuje się dobrze w budowaniu kreacji silnej bohaterki, która mierzy się z przeciwnościami losu, głównie w postaci klątw, wierzeń i legend – mówiła Kinga Michalska.
rozwiń zwiń