more_horiz

Najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Podsumowanie publistystów

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2022 10:43
Ostatnie dni obfitowały w szereg wydarzeń społecznych i politycznych, z których każde może być uznane za najważniejsze. Swoisty ranking najważniejszych wydarzeń ostatnich dni próbowali w Polskim Radiu 24 ułożyć publicyści: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Dariusz Grzędziński (Wprost.pl), Marek Wróbel (prezes Fundacji Republikańskiej).

Goście audycji zauważyli, że w obecnej chwili najważniejszym wydarzeniem są jednak zbliżające się święta, a także nadzieja na pewne uspokojenie emocji społecznych i politycznych z tej okazji. Na drugim miejscu znalazła się dyskusja o nowym (lub dotychczasowym) selekcjonerze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dopiero na trzecim miejscu publicyści umieścili dyskusje dotyczące reformy sądownictwa, środków z KPO, a także nowelizacji ustawy oświatowej, której zawetowanie zapowiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda.

Czytaj również:

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
20:02 PR24 2022_12_16-08-39-56_Debata.mp3 Publicyści podsumowują najważniejsze wydarzenia społeczne i polityczne mijającego tygodnia ("Debata poranka" / PR24)

* * *

Audycja: "Debata poranka"
Prowadzi: Adrian Klarenbach
Goście: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Dariusz Grzędziński (Wprost.pl), Marek Wróbel (prezes Fundacji Republikańskiej)
Data emisji: 16.12.2022
Godzina emisji: 08.40

PR24/jmo

Zobacz także

Zobacz także