more_horiz

Jacek Kurski dostał posadę w Banku Światowym. Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2022 19:36
Jacek Kurski został nowym przedstawicielem Polski w Radzie Dyrektorów Wykonawczych Banku Światowego - wynika ze środowego komunikatu NBP. Informacje te potwierdził b. prezes TVP. Napisał, że podjął pracę zgodną z jego wykształceniem i doświadczeniem menadżera. Informację o nowej pracy Jacka Kurskiego komentowali w Polskim Radiu 24 publicyści - Michał Karnowski ("Sieci") i Michał Piękoś ("Trybuna").
Goście Debaty dnia w PR24 rozmawiali o decyzji Jacka Kurskiego o przyjęciu posady w Banku Światowym
Goście "Debaty dnia" w PR24 rozmawiali o decyzji Jacka Kurskiego o przyjęciu posady w Banku ŚwiatowymFoto: Shutterstock/JL IMAGES

Goście audycji odnieśli się do roli Jacka Kurskiego w dotychczasowej polskiej polityce oraz rozważali na temat jego dalszych zadań.

W audycji poruszono także temat zamachu stanu, jaki miał być przygotowywany w Niemczech oraz do relacji polsko-niemieckich na tle dyskusji dotyczącej przekazania niemieckich patriotów do Polski lub - jak proponował rząd RP - na Ukrainę.

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
46:30 PR24 2022_12_07-18-06-14_Debata.mp3 Publicyści rozmawiali w PR24 m.in. o nowej pracy Jacka Kurskiego ("Debata dnia" / PR24)

* * *

Audycja: "Debata dnia"
Prowadzi: Krzysztof Świątek
Goście: Michał Karnowski ("Sieci"), Michał Piękoś ("Trybuna")
Data emisji: 07.12.2022
Godzina emisji: 18.06

PAP/PR24/jmo

Zobacz także

Zobacz także