more_horiz

Trzaskowski zaniedbuje swoje miasto? Wiceminister rozwoju: Warszawa nie ma włodarza, to jeden wielki układ

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2023 07:46
- Warszawa nie ma włodarza, a temat korupcji byłego sekretarza jest nieobecny - mówiła w Polskim Radiu 24 Olga Semeniuk-Patkowska, wiceminister rozwoju i technologii.
Minister rozwoju i technologii: Warszawa nie ma włodarza, to jeden wielki układ
Minister rozwoju i technologii: Warszawa nie ma włodarza, to jeden wielki układFoto: Lukasz Pawel Szczepanski/ Shutterstock

Na konferencji radni PiS wyliczyli niespełnione obietnice wyborcze prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Mówili m.in. o obwodnicy Śródmieścia, zazielenianiu miasta oraz o niewywiązaniu się z obietnicy budowy parkingów podziemnych. Radny Filip Frąckowiak zaznaczył, że liczba niespełnionych obietnic prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego liczy 50 pozycji. 

Zdaniem Olgi Semeniuk-Patkowskiej "Warszawa nie ma włodarza, a temat korupcji byłego sekretarza jest nieobecny". - To jeden wielki układ. Tusk z kolei po ucieczce do Brukseli nic nie zdziałał. Czuje on oddech Trzaskowskiego na plecach, ale obaj politycy nie są wiarygodni - uważa wiceminister rozwoju i technologii.

Zdaniem gościa Polskiego Radia 24 "na opozycji mamy wojnę dot. list wyborczych". - Brak im konkretów, skupiają się na walce wewnętrznej. Za rządów Tuska bieda była widoczna jak i dysproporcje między województwami. Rząd PO-PSL nie rozmawiał z młodzieżą i przedsiębiorcami, nie robili nic - dodała Semeniuk-Patkowska.

Czytaj także:

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
14:49 PR24 2023_03_28-07-09-42.mp3 Trzaskowski zaniedbuje swoje miasto? Minister rozwoju: Warszawa nie ma włodarza, to jeden wielki układ (PR24)

* * *

Audycja: 24 pytania - Rozmowa poranka

Prowadzący: Dorota Kania

Gość: Olga Semeniuk-Patkowska, wiceminister rozwoju i technologii

Data emisji: 27.03.2023

Godzina emisji: 7.05

dn

Zobacz także

Zobacz także