X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Szymon Szynkowski vel. Sęk o pytaniach referendalnych

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2018 17:11
Kancelaria Prezydenta ogłosiła pytania do konstytucyjnego referendum kosultacyjnego. Miałoby się ono odbyć 10 i 11 listopada. W rozmowie z Adrianem Klarenbachem komentarz Szymona Szynkowskiego vel Sęk - wiceministra spraw zagranicznych.
Audio
  • 12.06.18 Szymon Szynkowski vel Sęk o referendum konstytucyjnym

Jedno z proponowanych przez prezydenta Andrzeja Dudę pytań referendalnych dotyczy polityki zagranicznej: "czy jest Pani/Pan za wzmocnieniem kompetencji prezydenta w polityce zagranicznej i obronności?".

Gość PR 24, Szymon Szynkowski vel Sęk, ocenił obecną sytuację podziału odpowiedzialności za politykę. - Według mnie, ta dzisiejsza sytuacja, współdzielenia kompetencji ma swoje zalety. Zaletą jest to, że jeżeli dwa ośrodki dobrze współpracują w polityce zagranicznej to są w stanie działać szerzej, wykorzystywać siłę synergii - mówił. - Natomiast zawsze oczywiście jest problem, jeżeli pojawia się jakaś różnica zdań, albo jeżeli ośrodki prezydencki i rządowy mają różne barwy polityczne, zawsze wtedy taka konstrukcja konstytucyjna nastręcza trochę problemów, bo zmusza do kohabitacji - dodał Szynkowski.

Poruszono również problem presji migracyjnej z jakim boryka się Unia Europejska. - Niesienie pomocy tam na miejscu konfliktu jest receptą na to, żeby ten problem rozwiązać. Jeżeli ten problem tam rozwiążemy lub ograniczymy, to jest duża szansa, że ta presja migracyjna zmaleje lub, miejmy nadzieję, zniknie - skomentował minister.

Więcej w całej audycji.

Rozmowa PR24 Adriana Klarenbacha - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 19.06.2018

Godzina emisji: 16:10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak