X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Antoni Macierewicz: nie ma wątpliwości, że ludzie związani z Władimirem Putinem przypuszczają atak na nasz kraj

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 16:06
- Konfederacja nie jest zagrożeniem dla Prawa i Sprawiedliwości. Ta struktura jest zlepiona przez Janusza Korwin-Mikkego, po ty by wszedł on do Parlamentu Europejskiego. To nie ma żadnych innych celów - powiedział w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz, wiceprezes PiS.
Audio
  • 11.05.19 Antoni Macierewicz o imperialistycznej polityce Rosji

- Janusz Korwin-Mikke wielokrotnie podkreślał tradycję Stronnictwa Polityki Realnej - środowisk które były za kontynuacją sytuacji rozbiorowej Polski i wspieraniem rosyjskich wpływów w naszym kraju. To nie ma nic wspólnego z polskim interesem narodowym - stwierdził Antoni Macierewicz. Wiceprezes PiS przypomniał również wywiad, którego niedawno udzielił szef partii KORWiN. - Janusz Korwin-Mikke niedawno w wywiadzie powiedział, że Rosja jest przeciwnikiem Ukrainy, więc jest naszym najlepszym sojusznikiem. To jest aberracja, istne szaleństwo, które doprowadziłoby Polskę do narodowej katastrofy - mówił.

Antoni Macierewicz 1200.JPG
Antoni Macierewicz: sprawa restytucji mienia żydowskiego jest zamknięta

Gość programu podkreślił także, że Polska cały czas jest narażona na rosyjskie działania. - Nie ma wątpliwości, że ludzie związani z Władimirem Putinem przypuszczają atak na nasz kraj. On sam wielokrotnie podkreślał, że stacjonowanie wojsk amerykańskich i NATO w Polsce odbiera za atak na siebie. Bezpieczeństwo sąsiadów Rosja uważa za swoje zagrożenie - dodał. Polityk przypomniał też historyczne zażyłości rosyjskiego prezydenta. - Władimir Putin jest człowiekiem o silnych korzeniach KGB. To środowisko go uformowało. Wtedy gdy mówi on o rodzinie i wartościach chrześcijańskich, równocześnie podbija inne kraje. Kontynuuje w ten sposób stalinowską imperialistyczną tradycję - komentował.

Antoni Macierewicz zaznaczył również, że ciągle na świecie trwa konfrontacja między mocarstwami. - Wydawało się, że zimna wojna zakończyła się w 1989 roku, ale Władimir Putin atakując Gruzję i Ukrainę - już nie mówiąc o zestrzeleniu samolotu MH17 i dramacie smoleńskim - przypomniał całej Europie, że ta sytuacja się nie zakończyła - powiedział wiceprezes PiS.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Audycję prowadził Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24/jp

------------------------------------

Data emisji: 11.05.2019

Godzina emisji: 14:35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Antoni Macierewicz o tragedii w Smoleńsku: do śmierci doszło na skutek eksplozji samolotu w powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 12:30
- Do śmierci doszło na skutek eksplozji samolotu w powietrzu. Najpierw eksplozji w skrzydle, potem w centropłacie. Trudno z tym dyskutować - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz (PiS), szef podkomisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Poranka. Jakie poglądy mają członkowie Konfederacji?

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 10:14
- Te poglądy nie zaskakują, bo i polski ruch narodowy i polscy libertarianie, "korwiniści", zawsze jakoś tam z sympatią patrzyli na Putina - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Mirosław Skowron ("Super Ekspress"). - Jest to jedyna partia czy blok wyborczy, który jawnie nawołuje do wystąpienia Polski z Unii Europejskiej - stwierdziła dr Karolina Zioło-Pużuk (Centrum Daszyńskiego). Gościem "Debaty Poranka" był także Cezary Krysztopa ("Tygodnik Solidarność"). 
rozwiń zwiń