X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

W.T. Bartoszewski: J. Wojciechowski to właściwa osoba na stanowisku komisarza w KE

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 16:20
- Janusz Wojciechowski zna się na rolnictwie, jest właściwą osobą. Będziemy go popierać, bo dbamy o interesy polskich rolników - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Władysław Teofil Bartoszewski z Polskiego Stronnictwa Ludowego. 
Audio
  • 10.09.2019 Władysław T. Bartoszewski: my, ludowcy, już mieliśmy premierów i bardzo dobrze się sprawdzali
Władysław Teofil Bartoszewski
Władysław Teofil Bartoszewski Foto: PR24/AK

Kandydat Polski na komisarza - Janusz Wojciechowski - ma odpowiadać za rolnictwo. Podział tek w nowej Komisji Europejskiej ogłosiła jej przewodnicząca Ursula von der Leyen.

CZYTAJ WIĘCEJ
komisja europejska free pixabay 1200.jpg
Ogłoszono skład nowej Komisji Europejskiej. Dobre i złe wiadomości dla Polski

Władysław Teofil Bartoszewski przypomniał, że Janusz Wojciechowski "był bardzo długi czas członkiem PSL". - Jest rzeczą godną podziwu, że rząd Prawa i Sprawiedliwości uważa, że najlepszym specjalistą od rolnictwa jest wieloletni członek Polskiego Stronnictwa Ludowego i jego wytypował na tę tekę. My to oczywiście popierami - powiedział.

"Janusz Wojciechowski zna się na rolnictwie"

W opinii gościa PR24, "pan Wojciechowski zna się na rolnictwie", a ta teka w KE, "bardzo przekłada się na nasze życie". - Jest rzeczą kluczową, żeby w tej zmieniającej się rzeczywistości dopłaty do hektara w Polsce były takie jak we Francji czy w Niemczech - powiedział. - Nie ma najmniejszego powodu, żeby Polski rolnik dostawał mniej - powiedział.

>>> [CZYTAJ RÓWNIEŻ] Bogate doświadczenie polskiego kandydata. Kim jest Janusz Wojciechowski?

Władysław Teofil Bartoszewski podkreślił, że przydzielony do teki rolnictwa w Komisji polityk jest "właściwą osobą" na to stanowisko. - Będziemy go popierać, bo dbamy o interesy polskich rolników - zadeklarował.

W.T. Bartoszewski: PSL miało już dobrych premierów

Kandydatką Koalicji Obywatelskiej na szefa rządu jest Małgorzata Kidawa-Błońska. W opinii gościa PR24, jest to osoba "inteligentna, spokojna" i "bardzo dobra, zrównoważona polityk".

>>>[TRÓJKA] Tomasz Siemoniak: Małgorzata Kidawa-Błońska nie da sobą kierować z tylnego siedzenia

- Nadaje się na premiera, ale wolałbym, żeby był nim Władysław Kosiniak-Kamysz. My, ludowcy, już mieliśmy premierów i bardzo dobrze się sprawdzali - powiedział.

Rozmawiał Antoni Trzmiel

PR24/msze

____________________ 

Data emisji: 10.09.2019

Godzina emisji: 15:35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz: po wyborach nie rozejdziemy się z Pawłem Kukizem

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 10:45
- Po wyborach będziemy wspólnie podejmować decyzje z Pawłem Kukizem - powiedział prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodał, że razem z liderem Kukiz'15 "długo dojrzewali" do decyzji o wspólnym starcie w wyborach do Sejmu w ramach Koalicji Polskiej.
rozwiń zwiń