X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Atrapa związku zawodowego". Jan Mosiński o "Nowej Solidarności" Rafała Trzaskowskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 14:10
- Projekt, który nie ma szans mocniej zaistnieć na polskiej scenie działań obywatelskich - tak o "Nowej Solidarności" Rafała Trzaskowskiego powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Mosiński z PiS. 
Audio
  • J. Mosiński o "Nowej Solidarności" ("Gość PR24")
Jan Mosiński
Jan MosińskiFoto: PR24

Gość PR24 odniósł się między innymi do inauguracji działalności ruchu Rafała Trzaskowskiego pod nazwą "Wspólna Polska", który, jak podkreślał prezydent Warszawy, ma stworzyć "dekalog wartości, pragnień, marzeń, które są wspólne dla Polek i Polaków". Zapowiedział też powołanie związku zawodowego o nazwie "Nowa Solidarność".

"Skazane na niepowodzenie"

- To co proponuje Rafał Trzaskowski jest atrapą związku zawodowego, bo jak wyobrazić sobie to, że liberał buduje związek zawodowy. Tak więc ten związek i ta idea, są z góry skazane na niepowodzenie - powiedział gość PR24.

Trzaskowski PAP-1200.jpg
Inauguracja ruchu Trzaskowskiego. Reszczyński: nie ma tam pozytywnego programu, wciąż ta sama negacja

Stworzenie ruchu obywatelskiego, który miałby wykorzystywać potencjał ludzi, którzy wsparli Rafała Trzaskowskiego w kampanii prezydenckiej, a którzy nie chcą zapisywać się do partii, zapowiedział on tuż po wyborach prezydenckich, w których startował jako kandydat Koalicji Obywatelskiej.

"Podbudowuje ego"

- To jest twór, który nie zaistnieje mocniej w polskiej świadomości, ani także jako ruch związany z działaniami obywatelskimi, natomiast sam fakt, że w dobie szalejącej pandemii, prezydent stolicy zajmuje się takimi sprawami, budzi niesmak - powiedział Jan Mosiński.

Jak zauważył, ruch Rafał Trzaskowskiego ma podbudowywać jego ego, bo sam projekt wzbudza niechęć i kontestację wśród liderów PO. - Jakie to jest działanie współobywatelskie skoro wzbudza niechęć wśród samych liderów partii - zaznaczył polityk PiS.


Posłuchaj
22:16 PR24_MPLS 2020_10_18-13-05-50.mp3 J. Mosiński o "Nowej Solidarności" ("Gość PR24")

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadząca: red. Magdalena Złotnicka

Gość: Jan Mosiński (PiS)

Data emisji: 18.10.2020

Godzina: 13.05

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Błażej Poboży: wybór Rafała Trzaskowskiego korzystny dla PiS

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2020 15:00
- Jeśli PO zdecyduje o wyborze Rafała Trzaskowskiego jako kandydata na prezydenta Polski, będzie to korzystne dla PiS ze względu na wiele wpadek obecnego prezydenta Warszawy - mówił w Polskim Radiu 24 dr Błażej Poboży, wiceminister MSWiA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Karski: PO ma krótką ławkę kandydatów, w zasadzie nie było nikogo do wyboru

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020 09:07
- Postanowiono zrezygnować z kandydatki (Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - red.) wyłonionej w prawyborach. Tam już w zasadzie nie było nikogo do wyboru - powiedział w Polskim Radiu 24 europoseł PiS prof. Karol Karski, odnosząc się do nowego kandydata KO. Gościem audycji "Dwie strony" był również senator Koalicji Obywatelskiej Kazimierz Kleina.
rozwiń zwiń