X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To są pieniądze dla społeczeństwa". Waszczykowski o Funduszu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 16:30
- Opozycja najchętniej odcięłaby rząd PiS od unijnych pieniędzy po to, by Polacy go rozliczyli, a on sam upadłby pod pręgierzem krytyki - mówił w Polskim Radiu 24 Witold Waszczykowski, europoseł PiS.
Witold Waszczykowski
Witold WaszczykowskiFoto: PR24/AK

Gość PR24 odniósł się do przegłosowanego we wtorek w Sejmie Krajowego Planu Odbudowy. Jak powiedział, pieniądze które popłyną do poszczególnych państw Unii Europejskiej na odbudowę gospodarek po pandemii, zostaną później przez rządy tych krajów podzielone.

"Pieniądze dla społeczeństwa"

forum-szymański 1200.jpg
"Spłacimy tylko umówioną cząstkę zadłużenia". Szymański o Funduszu Odbudowy

- Zarzut części polskich mediów dotyczący tego, że PiS zrobi z tych pieniędzy fundusz wyborczy jest nietrafiony. Ten rząd udowodnił już, że oddaje wszystko Polakom, nawet obcinając swoje pensje. Ten rząd nie zatrzymuje niczego dla siebie, a opozycja jest po prostu zaślepiona nienawiścią - powiedział europoseł PiS.

Dodał, że opozycja najchętniej odcięłaby rząd PiS od unijnych pieniędzy po to, by Polacy go rozliczyli, a on sam upadłby pod pręgierzem krytyki. - To taka gra, którą Polacy jednak rozpoznali. Fundusz Odbudowy natomiast to pieniądze dla społeczeństwa rozdysponowywane poprzez rząd, bo tak funkcjonuje Unia Europejska, nie poprzez samorządy czy organizacje pozarządowe - zauważył Witold Waszczykowski.


Posłuchaj
18:16 PR24_mp3 2021_05_08-15-10-02.mp3 W. Waszczykowski o Funduszu Odbudowy ("Gość PR24")

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Tadeusz Płużański

Gość: Witold Waszczykowski (europoseł PiS)

Data emisji: 08.05.2021

Godzina: 15.10

Czytaj także

"Nadwyrężona została opozycyjna totalność". Jabłoński o sejmowym głosowaniu ws. KPO

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2021 10:34
- Być może w dalszej perspektywie czasowej stanie się tak, że opozycja zacznie być bardziej konstruktywna i będzie współpracować z rządem - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog z KUL. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W wymiarze taktycznym wygrali Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki". Paweł Lisicki o głosowaniu ws. KPO

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2021 14:00
- W wymiarze strategicznym jednak rodzi się pytanie o to, czy nie wysiedliśmy z przystanku o nazwie "niepodległość" - mówił w Polskim Radiu 24 redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy" Paweł Lisicki.
rozwiń zwiń