X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rafał Chwedoruk: gdyby kierować się arytmetyką, szefem Lewicy zostanie W. Czarzasty

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019 13:52
- Wybory prezydenckie ponownie zweryfikują losy polityczne tej koalicyjnej formacji politycznej. Dużemu sukcesowi tego komitetu towarzyszyło wprowadzenie mało znanych polityków, często bez większego doświadczenia. Gdyby kierować się czystą arytmetyką, szefem klubu zostanie Czarzasty - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Rafał Chwedoruk, politolog z UW.
Audio
  • 20.10.2019 Prof. Rafał Chwedoruk w komentarzu politycznym
Włodzimierz Czarzasty
Włodzimierz CzarzastyFoto: Lukasz Szelag/REPORTER/East News

Nie spodziewam się daleko posuniętych zmian w rządzie. Ogólny kształt i proporcje pozostaną podobne, wzmocnią się jedynie koalicjanci PiS. Zmiany będą widoczne tam, gdzie opinia publiczna rzadziej zwykła zaglądać, w obsadzie wielu drobniejszych stanowisk. 

Sytuacja na Lewicy

Zdaniem prof. Chwedoruka Włodzimierz Czarzasty ma stery w Lewicy. - Wybory prezydenckie ponownie zweryfikują losy polityczne tej koalicyjnej formacji politycznej. Dużemu sukcesowi tego komitetu towarzyszyło wprowadzenie mało znanych polityków, często bez większego doświadczenia. Gdyby kierować się czystą arytmetyką, szefem klubu zostanie Czarzasty - zaznaczył.

Beata Maciejewska 1200.jpg
Beata Maciejewska: współpraca i wynik Lewicy są sukcesem

Twierdzi on także, iż Robert Biedroń będzie kandydował na urząd prezydenta. - To SLD nominalnie ma większość w Lewicy, ale obecnie trudno sobie wyobrazić, aby to nie szef SLD został szefem klubu. Gdyby Robert Biedroń nie podjął próby wyborczej weryfikacji, mógłby znaleźć się w politycznej pustce. Nie zostanie prezydentem z wielu powodów, ale jego wynik mógłby mieć znaczenie na poziomie I tury - uważa gość Polskiego Radia 24.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Audycja: "Północ-Południe"

Rozmawiała: Magdalena Złotnicka

Data emisji: 20.10.19

Godzina emisji: 12.45

Polskie Radio 24/pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marcin Kulasek: w każdym zdrowym organizmie oprócz prawej nogi musi być lewa

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 15:54
- Wynik, jaki osiągnęła Lewica jest dla nas satysfakcjonujący. Naszą ambicją był powrót do Parlamentu, a społeczeństwo również zauważyło, że w zdrowym organizmie musi być prawa i lewa noga - powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Kulasek z Lewicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Standerski: jestem zwolennikiem wspólnego klubu Lewicy w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 14:37
- Startowałem w wyborach i przegrałem. Dostałem jednak ponad 12 tys. głosów, czyli więcej od niektórych osób zasiadających dzisiaj w Sejmie. To bardzo duże poparcie, za które jestem wdzięczny - powiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Standerski, dyrektor programowy Wiosny Roberta Biedronia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Stankiewicz: te wybory były nie do wygrania dla PO

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 19:28
- Grzegorz Schetyna wybiera sobie fakty i liczby, które mu pasują. PO to jedyna formacja, która straciła procentowo głosy po wyborach - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Stankiewicz z Onet.pl. Gościem audycji był również Rafał Ziemkiewicz z "Do Rzeczy". 
rozwiń zwiń