X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Poza pewnymi incydentami oceny działań policji są pozytywne". Maciej Onasz o Marszu Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2020 22:52
- Poza atakiem na dziennikarzy, który nie powinien mieć miejsca, oceny działań policji są pozytywne. Zrobiła to, do czego została zmuszona - mówił w Polskim Radiu 24 dr Maciej Onasz, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
Audio
  • Maciej Anusz o Marszu Niepodległości ("Północ-Południe"/Polskie Radio 24)
Policja podczas Marszu Niepodległości
Policja podczas Marszu NiepodległościFoto: PAP/Leszek Szymański

Posłuchaj
22:56 [PR24]PR24 (mp3) 13 listopad 2020 21_35_31.mp3 Maciej Anusz o Marszu Niepodległości ("Północ-Południe"/Polskie Radio 24) 

Dr Maciej Onasz odnosząc się do wydarzeń, jakie miały miejsce podczas Marszu Niepodległości, stwierdził, że Konfederacja staje w obronie środowiska o którego wsparcie polityczne nie od dziś zabiega. - To środowisko bardzo radyklane, które dominowało na Marszu Niepodległości i nie przeniosło się do samochodów. Często są to grupy powiązane z pseudokibicami - mówił.

- Najgorsze, co może się wydarzyć dla Jarosława Kaczyńskiego i jego zaplecza, to rozbudowanie się silnej opozycji po ich prawej stronie. Widać ruchy w białych rękawiczkach na przejęcie radykalnego elektoratu - dodał. 

Według niego - poza atakiem na dziennikarzy, który nie powinien mieć miejsca - oceny działań policji są pozytywne. - Zrobiła to, do czego została zmuszona. Z każdym atakiem na ministra Mariusza Kamińskiego będzie się umacniała jego pozycja jako szefa MSWiA - podsumował politolog. 

\Więcej w całym nagraniu.

Audycja: "Północ południe"

Prowadząca: Krzysztof Grzybowski

Gość: dr Maciej Onasz (Uniwersytet Łódzki)

Data emisji: 13.11.2020

Godzina: 21.35

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 polityka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak