more_horiz

"Jestem absolutnie zachwycony". Łukasz Adamski o najnowszym filmie Martina Scorsese

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2023 15:23
W najnowszym odcinku "Nakręconych" Piotr Gociek i Łukasz Adamski rozmawiali w Polskim Radiu 24 o filmach: "Czas krwawego księżyca" w reż. Martina Scorsese, "Klub cudownych kobiet" w reż. Thaddeusa O'Sullivana oraz o mini serii dokumentalnej "Beckham".
Kadr z filmu Czas krwawego księżyca
Kadr z filmu "Czas krwawego księżyca"Foto: youtube.com / Apple Polska

Film Scorsese na festiwali w Cannes otrzymał 9-minutowe owacje na stojąco. To kolejne dzieło reżysera z udziałem tak lubianych przez niego aktorów - Roberta DeNiro i Leonarda DiCaprio.

- Widzę wielki powrót tego duetu, który - o tym powrocie mówię - zestawiłbym z największymi go z największymi osiągnięciami duetu Robert DeNiro-Martin Scorsese z lat 70. i 80. Ja jestem absolutnie zachwycony tym filmem - mówił Łukasz Adamski.

Piotr Gociek zauważył, że twórca filmu zastosował ciekawy zabieg, w którym "zarówno sprawcy jak i ofiary są wewnątrz bańki, której on się przygląda od środka".

Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
23:38 [PR24]PR24 (mp3) 26 październik 2023 22_06_06_Nakręceni.mp3 Łukasz Adamski i Piotr Gociek o filmie "Czas krwawego księżyca" ("Nakręceni - Magazyn premier filmowych" / PR24)

* * *

Audycja: "Nakręceni - Magazyn premier filmowych"
Prowadzą: Piotr GociekŁukasz Adamski
Data emisji: 26.10.2023
Godzina emisji: 22.06

PR24/jmo

Zobacz także

Zobacz także