X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To pole do dialogu, na który wszyscy czekali". Posłanka Lewicy o okrągłym stole ws. wyborów

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020 20:20
- Bardzo dobrze, że okrągły stół zgromadził wszystkie ugrupowania. To pole do dialogu, na który wszyscy czekali. To był dobry ruch ze strony Lewicy - mówiła w Polskim Radiu 24 posłanka Hanna Gill-Piątek z parlamentarnego klubu Lewicy.
Audio
  • Hanna Gill-Piątek o okrągłym stole i wyborach prezydenckich (Stan Rzeczy)
Hanna Gill-Piątek
Hanna Gill-PiątekFoto: PR24/TB

We wtorek w Senacie z udziałem przedstawicieli klubów parlamentarnych oraz marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego odbyły się kolejne rozmowy w ramach okrągłego stołu ws. wyborów prezydenckich. Omawiano m.in. propozycje poprawek do ustawy dotyczącej wyborów.

Hanna Gill-Piątek podkreślała na antenie Polskiego Radia 24, że był to dobry ruch ze strony Lewicy, która wyszła z inicjatywą okrągłego stołu. - Dzisiaj w Senacie spotkamy się drugi raz po to, aby wspólnie debatować nad tym, aby wybory prezydenckie odbyły się w jak najbardziej bezpieczny sposób - wskazywała.

robert biedron 20518166 1200.jpg
Biedroń uderza w Trzaskowskiego: nie da się połączyć funkcji prezydenta miasta z funkcją kandydata

"Robert Biedroń jest jedynym kandydatem progresywnym"

Posłanka Lewicy skomentowała ostatnie sondaże i opinie, że Rafał Trzaskowski zabiera wyborców szefowi Wiosny. - Nie wierzmy sondażom, skupmy się na pracy. Dziś Robert Biedroń nadal jest jedynym kandydatem progresywnym - podkreślała.

- Andrzej Duda traci poparcie. Im odleglejszy termin wyborów, tym pewniejsza jest ich druga tura - mówiła.

Hanna Gill-Piątek zwracała uwagę na to, że "oryginał jest zawsze lepszy niż podróbka". - Rafał Trzaskowski ma np. za swoimi plecami polityków, którzy głosowali za projektem Kai Godek. Z kolei Robert Biedroń i Lewica nie zmieniają zdania, są spójni i konsekwentni w swoich poglądach - wskazywała.

- Robert Biedroń skupia się teraz przede wszystkim na własnej kampanii wyborczej, a nie na zbieraniu podpisów dla Rafała Trzaskowskiego. PO wiedziała na co się pisze, wymieniając swojego kandydata - dodała.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Stan rzeczy"
Prowadzi: Michał Wróblewski (wp.pl)
Gość: Hanna Gill-Piątek (klub Lewicy)
Data emisji: 19.05.2020
Godzina emisji: 19.06

kstar

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Przeszkadzanie i utrudnianie prac". Poseł PiS o obstrukcji Senatu

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2020 09:24
- Miejmy nadzieję, że projekt nowelizacji ustawy dot. głosowania w wyborach prezydenckich nie będzie przetrzymywany w Senacie - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Robert Gontarz. Gościem audycji "Dwie strony" był także senator Lewicy Wojciech Konieczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Są potrzebne w każdym demokratycznym państwie". Żukowska o mediach publicznych

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020 18:40
- Media publiczne są potrzebne w każdym demokratycznym państwie. W Polsce trzeba natomiast poprawić ich jakość, ich pluralizm - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Maria Żukowska, rzecznik prasowy Lewicy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nasza ustawa daje podstawę do konstruktywnej dyskusji". Poseł PiS o okrągłym stole ws. wyborów

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020 18:59
- Jesteśmy zadowoleni z tego faktu, że zasadnicza część rozmów z opozycją była konstruktywna. To wynika z tego, że uchwaliliśmy dobrą ustawę, która daje podstawę do konstruktywnej dyskusji - tak poseł PiS Przemysław Czarnek ocenił w Programie 1 Polskiego Radia przebieg rozmów w ramach okrągłego stołu ws. wyborów prezydenckich. Sprawę skomentowała też Beata Maciejewska, poseł Lewicy.
rozwiń zwiń