X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal

Beata Szydło: będziemy realizować te cele, które służą polskim rodzinom

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 12:21
- Musimy wybrać ludzi, którzy będą bronili interesów Polski i interesów Polaków, którzy będą odważni, żeby mówić o trudnych sprawach, którzy się nigdy nie poddadzą, kiedy będzie sprawa polska - zapowiedziała wicepremier Beata Szydło podczas konwencji regionalnej PiS w Krakowie.
Audio
  • Wystąpienie wicepremier Beaty Szydło na konwencji PiS w Krakowie (PR24)
Beata Szydło podczas konwencji regionalnej PiS w Krakowie
Beata Szydło podczas konwencji regionalnej PiS w KrakowieFoto: PAP/Łukasz Gągulski

Beata Szydło, jedynka listy PiS w okręgu małopolsko-świętokrzyskim mówiła, że do Parlamentu Europejskiego należy wybrać ludzi, którzy będą organizować debaty o tym, jak wspaniali są Polacy, a nie ludzi, którzy będą organizowali debaty przeciw Polsce.

PAP Jarosław Kaczyński Kraków konwencja 1200 ok.jpg
Prezes PiS: nie chcemy Europy ideologicznej, narzucającej sposoby wychowania dzieci

Wicepremier podkreśliła, że przedstawiciele Polski w Parlamencie Europejskim "powinni przede wszystkim bronić interesów Polski, nie powinni ulegać tym, którzy te interesy naszym kosztem dla siebie chcą załatwiać". - Nie powinni ulegać tym, którzy są silniejsi - przekonywała. 

- Ci, którzy uważają, że będą cicho siedzieć, poklepywani po plecach - a od czasu do czasu usłyszą jakieś miłe słowo na swój temat - ponoszą porażki. My zwyciężamy - mówiła wicepremier. 

Jak oceniła, zwycięstwem dla Polski jest "nasza pozycja w Unii Europejskiej" oraz "to, że nie boimy się stawiać polskich spraw, że nie boimy się mówić o konieczności zmian w Unii Europejskiej".

- Nie oczekujemy szczególnych przywilejów. Chcemy tylko, by UE była taka, o jakiej marzyli jej założyciele: by była unią równych szans, by była unią sprawiedliwości, by była unią tolerancji, by była unią gwarantującą bezpieczeństwo - zaznaczyła Beata Szydło.

Wyraziła nadzieję, że UE będzie oparta na "wspaniałych wartościach, które budowały wspólnotę europejską przez wieki, a które teraz są w tak straszny sposób niszczone".

Morawiecki 1200.jpg
PiS zapowiada kolejne 500+. Premier: to nasza polityka z sercem

- Musimy to obronić, musimy stworzyć takie szanse dla Europy, by te wartości: równość, solidarność, sprawiedliwość, bezpieczeństwo były wciąż żywe i wciąż ważne. Dlatego tak ważne jest to, by stąd z Polski ten silny głos 26 maja popłynął - dodała wicepremier.

Oceniła, że Polska jest sercem Europy, a to "serce najmocniej bije w Małopolsce i Świętokrzyskiem".

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak