more_horiz
Gospodarka

Teraz Polska: promocja dla firm i gwarancja jakości dla konsumentów

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 08:42
Rozstrzygnięta została dwudziesta ósma edycja konkursu Teraz Polska. W tym roku Godłem Promocyjnym Teraz Polska nagrodzono 12 produktów, 10 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy.
Audio
  • Poznaliśmy laureatów prestiżowego konkursu "Teraz Polska". Na ten temat, więcej mogliśmy się dowiedzieć z audycji na antenie radiowej Jedynki przygotowanej przez Aleksandrę Tycner.
Poznaliśmy laureatów XXVIII edycji konkursu Teraz Polska
Poznaliśmy laureatów XXVIII edycji konkursu "Teraz Polska"Foto: terazpolska.pl

Ten znak dla laureatów jest wielkim wyróżnieniem i narzędziem promocji, niektórzy po raz kolejny się o niego ubiegali. Dla konsumentów to gwarancja jakości - powiedział Krzysztof Przybył na antenie radiowej Jedynki w rozmowie z Aleksandrą Tycner, prezes fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wyróżnieni

W kategorii produkty z branży elektronicznej, godłem promocyjnym nagrodzono kasę fiskalną NOVITUS NEXT firmy COMP. S.A. z Nowego Sącza. Nasze urządzenie, w odróżnieniu od dotychczasowych rozwiązań, łączy funkcje wydajnej kasy z tabletem - powiedział Janusz Krupa, dyrektor zarządzający firmy

W kategorii wydawnictwa, godłem Teraz Polska uhonorowane zostały książki kolekcjonerskie Wydawnictwa Kurtiak i Ley z Koszalina. "Są to bardzo niezwykłe książki" - oceniły Urszula Kurtiak i Edward Ley

"Nasze wydawnictwo opatentowało książkę-obraz" - dodał Edward Ley.

"Wybitny Polak"

Równolegle do Godła Promocyjnego, przyznane zostały nagrody „Wybitny Polak” - w tym roku laureatami zostali: najbardziej utytułowany polski skoczek Kamil Stoch, reżyser, aktor, malarz Jerzy Skolimowski oraz kosmolog, filozof i teolog ksiądz profesor Jerzy Heller. Polskie Radio było jednym z patronów medialnych tegorocznego konkursu Teraz Polska.

Aleksandra Tycner, ak, NRG

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem