more_horiz
Sport

Pudzian będzie walczył z Kolosem

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2011 17:56
Znany jest najbliższy przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego podczas gali KSW 16. Jego rywalem będzie Anglik James „Kolos” Thompson.

Zawodnik z Wysp podpisał kontrakt w piątek 8 kwietnia w Warszawie. Do starcia dojdzie 21 maja w Ergo Arenie znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu.

- Thompson to świetnie wyszkolony zawodnik, znany z tego, że toczy długie i wyczerpujące walki  - A jak wiadomo Mariusz nie lubi takich rywali. Jeśli więc dojdzie do pojedynku, to stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem - powiedział Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.

Do tej pory James Thompson w MMA stoczył 29 walk. 15 z nich był lepszy, ale również 14 zakończyły się jego porażką. W ostatnim pojedynku przegrał z pokonanym przez  "Pudziana" Kawaguchim. Pudzianowski w MMA będzie walczył dopiero piąty raz, na swoim koncie ma trzy porażki.

 

pk, mywojownicy.com

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem