more_horiz
Sport

Wlazły: zupełnie co innego sobie z Anastasim powiedzieliśmy

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 19:15
Mariusz Wlazły, który nie zagra w siatkarskiej reprezentacji Polski podczas igrzysk olimpijskich jest zaskoczony informacjami, które przekazał trener Anastasi po spotkaniu z siatkarzem.
Audio
Mariusz Wlazły
Mariusz WlazłyFoto: IAR

Wokół osoby jednego z najlepszych polskich siatkarzy było ostatnio dużo szumu.

Siatkarz z Bełchatowa zrezygnował z gry w reprezentacji po mistrzostwach świata w 2010 roku. W ostatnich dniach zmienił jednak zdanie. Na temat swojego powrotu rozmawiał już z selekcjonerem reprezentacji Polski Andreą Anastasim, który stwierdził w rozmowie z "Przeglądem Sportowym":

- Niestety, powrót Mariusza do kadry jest niemożliwy. Po pierwsze jest już za późno. Wlazłego nie ma w składzie na Ligę Światową oraz igrzyska olimpijskie i nie da się tego zmienić. Takie są przepisy - mówił w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" trener.

Teraz swoją wersję rozmowy z Anastasim przedstawił Mariusz Wlazły.

- Zupełnie co innego sobie powiedzieliśmy, a co innego zaczęło wychodzić na światło dzienne - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Polskiego Radia Mariusz Wlazły.

ah, IAR, Przegląd Sportowy

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem