X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Andrzej Rogoyski zachęca do słuchania programów katolickich

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 06:38
Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia otrzymała nagrodę Totus Tuus im. biskupa Jana Chrapka.

Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski podkreślił, że warto słuchać audycji przygotowywanych przez nagrodzony zespół, ponieważ cechuje je pełne refleksji "dobre i piękne słowo". Dodał, że prezentowane w Polskim Radiu materiały redakcji katolickiej wzbogacają słuchaczy wtedy, kiedy potrzebna jest nadzieja i otucha.

totus 1200 pap.jpg
Nagroda Totus Tuus dla Naczelnej Redakcji Katolickiej Polskiego Radia

- Właśnie tam możemy znaleźć to, czego nam w życiu brakuje - mówił Andrzej Rogoyski.

- To dla mnie wielka przyjemność i niewątpliwy zaszczyt jako prezesa Polskiego Radia, że właśnie ta redakcja została uhonorowana za to, że wypełnia tę lukę w naszym życiu - podkreślał Andrzej Rogoyski.

Dodał, że nagrodę Totus Tuus przyznano w wyjątkowym momencie trzydziestolecia istnienia redakcji programów katolickich Polskiego Radia. Andrzej Rogoyski podkreślił, że zespół redakcyjny przeżywa obecnie najwspanialsze chwile, jakie może przeżyć dziennikarz.

CZYTAJ TAKŻE: Nagrody Totus Tuus. Polskie Radio jednym z laureatów>>>

 Kolejna nagroda

To nie pierwszy Totus Tuus dla Naczelnej Redakcji Programów Katolickich Polskiego Radia. Wcześniej dziennikarze otrzymywali wyróżnienia za konkretne programy, między innymi za "Familijną Jedynkę".

Nagrody Totus Tuus, nazywane "Katolickim Noblem" honorują osoby i instytucje, których działalność przyczynia się do promowania godności człowieka w duchu nauczania Jana Pawła II. Nagrody przyznaje Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

XIX Dzień Papieski. Prymas: wyjdźcie z Ewangelią na ulice miast

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 21:25
Prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak wezwał do tego, aby "być misjonarzami i głosicielami Ewangelii". - By z Ewangelią Chrystusa wychodzić na ulicę naszych wiosek i miast - podkreślił w orędziu z okazji przypadającego w niedzielę XIX Dnia Papieskiego.
rozwiń zwiń