X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Rosyjskie służby miały pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń". Macierewicz o katastrofie smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2020 00:55
- Wszystkie kłamstwa, oszustwa, ale także mowa nienawiści, która została wówczas rozpoczęta przeciwko tym, którzy chcieli poznać prawdę o dramacie i ujawnić, jak do niego doszło, była spowodowana fundamentalnym kłamstwem smoleńskim - jego autorem był Donald Tusk - powiedział szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz w Telewizji Trwam.
- Donald Tusk podjął decyzję zgodną z wolą premiera Putina i oddał badanie w ręce rosyjskie - podkreślił Macierewicz
- Donald Tusk podjął decyzję zgodną z wolą premiera Putina i oddał badanie w ręce rosyjskie - podkreślił MacierewiczFoto: East News/Piotr Molecki
Antoni Macierewicz 1200.JPG
Macierewicz o katastrofie smoleńskiej: materiał dowodowy przesądza o charakterze tego dramatu

B. minister obrony narodowej poinformował, że podkomisja przekaże cały materiał dowodowy, którym dysponuje.

- Jest on rzeczywiście obszerny, dlatego że cała sprawa zaczęła się przynajmniej w 2009 r. - kiedy zaczęto przygotowywać remont Tu-154M. Od tego momentu podjęto decyzję o przekazaniu remontu w ręce rosyjskich służb specjalnych. To była decyzja, która najpierw zapadła na najwyższym szczeblu w Rosji - był specjalny dekret prezydenta Miedwiediewa, który wyłączał niektóre polskie przedsiębiorstwa z możliwości pośredniczenia w remoncie i wskazywał bardzo konkretnie dwa przedsiębiorstwa, które jako jedyne mogły to zrobić - tłumaczył.

Czytaj także:

- Od samego początku rosyjskie służby specjalne miały pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń. Od początku do końca, jeżeli za koniec uznać nie tylko dramatyczną śmierć tych, którzy polegli, ale także badanie tego dramatu. Ówczesny premier Donald Tusk z pełną świadomością oddał badanie dramatu smoleńskiego w ręce rosyjskie. W pierwszym momencie ówczesny prezydent Rosji zaproponował, zgodnie z układem polsko-rosyjskim z 1993 r., wspólną komisję, która razem będzie badała sprawę, ale Władimir Putin tego nie chciał. Donald Tusk podjął decyzję zgodną z wolą premiera Putina i oddał badanie w ręce rosyjskie - podkreślił Macierewicz.

radiomaryja.pl
pb

Czytaj także

Miesięcznica smoleńska. Politycy PiS uczcili pamięć ofiar katastrofy

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 11:40
Prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz politycy tej partii wzięli w poniedziałek w Warszawie udział w comiesięcznej mszy w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na pokładzie doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło samolotem". Rosyjski publicysta o Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 12:30
W materiale "Nowej Gaziety", opublikowanym na stronie internetowej gazety, poinformowano, że "polscy eksperci wymienili trotyl jako przyczynę katastrofy". Autorzy zadają pytania, jakie dowody o tym świadczą.
rozwiń zwiń