X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Powrót do szkół jeszcze w kwietniu? Przemysław Czarnek przedstawił warunki

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 08:30
- Mamy ponad 500 tys. zaszczepionych nauczycieli. Pozwala to myśleć o decyzjach, które chcielibyśmy podjąć jeszcze w kwietniu, jeśli pandemia i trzecia fala koronawirusa zaczną ustępować - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Syda Productions

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek wyraził przekonanie, że uczniowie dokończą rok szkolny w swoich szkołach, w trybie stacjonarnym.

Posłuchaj
00:24 11005830_1.mp3 Powrót do szkół jeszcze w kwietniu? Przemysław Czarnek: to możliwe (IAR)

 

czarnek_ok.jpg
Czarnek: prezes PAN powinien się zastanowić, czy nadal chce nim być

Wszystko zależy od przestrzegania obostrzeń sanitarnych

Na antenie Polskiego Radia 24 przypomniał, że od stycznia do końca marca szkoły były otwarte dla klas 1-3, które miały zajęcia stacjonarne.

Minister Czarnek podkreślił, że powrót do szkół jest możliwy już w kwietniu, jednak będzie zależał od stopnia przestrzegania wprowadzonych przez rząd obostrzeń sanitarnych.

Czytaj także:

Minister edukacji i nauki dodał, że jeśli trzecia fala pandemii ustąpi, to do nauki stacjonarnej mogą powrócić również studenci polskich uczelni. Decyzje w tej sprawie będą podejmować jednak rektorzy poszczególnych uczelni.

ks

Czytaj także

Egzaminy maturalne stacjonarnie czy zdalnie? Jest odpowiedź resortu edukacji

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 10:24
- Na razie nie widać powodu, dla którego mielibyśmy zmieniać termin egzaminów maturalnych - powiedział we wtorek wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski. Próbne matury i egzaminy ósmoklasisty pokazały, że w bezpieczny sposób można te egzaminy przeprowadzić - podkreślił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uczniowie wracają do zdalnej nauki. Wkrótce decyzje ws. ewentualnego powrotu do szkół

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 03:00
Dzisiaj uczniowie w całym kraju, po świątecznej przerwie, wracają do zdalnej nauki. Zgodnie z przepisami w takiej formie mają uczyć się do końca tygodnia. Dziś lub jutro podjęte będą decyzje, czy zdalna nauka będzie przedłużona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MZ o otwieraniu szkół: mam nadzieję, że w kwietniu wrócą klasy I-III i przedszkola

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 13:57
- Mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu przedszkola i klasy I-III wrócą do nauczania; przedszkola w trybie zwykłym, a klasy I-III - w co najmniej trybie hybrydowym - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.
rozwiń zwiń