more_horiz
Wiadomości

Program wyborczy PiS. Ryszard Terlecki: jesteśmy przekonani, że wiosna przyniesie znaczny wzrost poparcia

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 16:20
- Trwają prace nad programem wyborczym PiS, przedstawimy go zapewne późną wiosną - powiedział wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki w rozmowie z i.pl. - Jesteśmy przekonani, że wiosna przyniesie znaczący wzrost poparcia dla PiS - podkreślił.
Terlecki: jesteśmy przekonani, że wiosna przyniesie znaczący wzrost poparcia dla PiS
Terlecki: jesteśmy przekonani, że wiosna przyniesie znaczący wzrost poparcia dla PiSFoto: PAP/Mateusz Marek

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział w piątek spotkania parlamentarzystów PiS z Polakami; przekazał też, że hasłem trasy programowej partii będzie "Przyszłość to Polska".

W rozmowie z i.pl wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki podkreślił, że na spotkaniach politycy PiS będą rozmawiać z Polakami "o konkretnych problemach w konkretnych dziedzinach". - Zostaliśmy wytypowani do konkretnych wyjazdów w konkretnych dni, ale niezależnie od tego cały czas jeździmy i rozmawiamy z Polakami - podkreślił. Jak mówił, politycy PiS nie boją się pytań, a trudnych pytań nie ma.

Wzrost poparcia

- Jesteśmy przekonani, że wiosna przyniesie znaczący wzrost poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. Chcemy, żeby to trwało do października, czyli do wyborów - powiedział Terlecki.

Na pytanie, kiedy PiS zaprezentuje program wyborczy, odparł, że prace nad nim już trwają. - Oczywiście zakończą się wtedy, gdy dziś właśnie wyznaczona tura objazdów, w których zbierzemy informacje o tym, co nasi wyborcy, sympatycy i ci, którzy przyjdą nasze spotkania, uważają za najważniejsze. Przedstawimy go zapewne późną wiosną - przekazał wicemarszałek Sejmu.

Zobacz również:

Zobacz również: rzecznik PiS Rafał Bochenek w Programie 1 Polskiego Radia

PAP,pkur

Zobacz także

Zobacz także