more_horiz
Wiadomości

"Przyszłość to Polska". Dziś kolejne spotkania z politykami PiS

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2023 05:45
Politycy PiS są w objeździe po kraju w ramach trasy "Przyszłość to Polska". W niedzielę spotkania będą dotyczyć spraw związanych z bezpieczeństwem wewnętrznym i energetyką. Wezmą w nich udział m.in. wicepremier Jacek Sasin i minister Anna Moskwa.
Dziś kolejne spotkania z politykami PiS
Dziś kolejne spotkania z politykami PiSFoto: Facebook/Prawo i Sprawiedliwość
  • godz. 13.00 - spotkanie z wicepremierem, ministrem aktywów państwowych Jackiem Sasinem (Wysokie Mazowieckie)
  • godz. 14.00 - spotkanie z minister klimatu i środowiska Anną Moskwą (Kozienice)
  • godz. 15.00 - spotkanie z pełnomocnikiem rządu ds. transformacji spółek energetycznych i górnictwa węglowego, wiceministrem aktywów państwowych Markiem Wesołym (Katowice)
  • godz. 16.00 - spotkanie z wiceministrem spraw zagranicznych Piotrem Wawrzykiem oraz wiceminister sportu i turystyki Anną Krupką (Kielce)
  • godz. 17.00 - spotkanie z europoseł Anną Zalewską (Namysłów)
  • godz. 18.00 - spotkanie z europosłem Ryszardem Czarneckim (Rzeszów)

Jarosław Kaczyński włączy się w aktywność polityków PiS

W sobotę w spotkaniach uczestniczyli m.in. wicepremier Mariusz Błaszczak i wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz. Z kolei w poprzedni weekend z Polakami spotkał się premier Mateusz Morawiecki oraz wiceprezes PiS, europoseł Beata Szydło.

W kolejnych tygodniach w objazd po kraju ma wyruszyć również prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Pan prezes całą swoją politykę opiera na spotkaniach z mieszkańcami i bliskim kontakcie z naszymi wyborcami. Jarosław Kaczyński jest niekwestionowanym liderem naszego ugrupowania. Wydarzenia z jego udziałem są transmitowane przez wszystkie stacje, więc na pewno w odpowiednim momencie włączy się w tę aktywność - zapewniła w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Urszula Rusecka. 

Z nieoficjalnych informacji portalu PolskieRadio24.pl wynika, że prezes PiS ma wznowić objazd nowych okręgów partyjnych jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi.

Zobacz także:

Zobacz także: rzecznik PiS Rafał Bochenek w Polskim Radiu 24

jp

Zobacz także

Zobacz także