X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Izrael zaatakował cele wojskowe w pobliżu Damaszku. Jest odpowiedź Syrii

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2021 04:40
Izrael zaatakował cele wojskowe w pobliżu Damaszku, a syryjska obrona powietrzna zestrzeliła kilka izraelskich rakiet nad południowymi dzielnicami stolicy - podały syryjskie media państwowe.
Rakiety wystrzelono z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu i okupowanych przez Izrael Wzgórz Golan
Rakiety wystrzelono z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu i okupowanych przez Izrael Wzgórz GolanFoto: PAP/EPA/ATEF SAFADI
syria free 1200.jpg
Lotnictwo tureckie zbombardowało pozycje Kurdów w Syrii. To pierwszy taki atak od 17 miesięcy

Agencja informacyjna SANA zacytowała źródło wojskowe, które twierdzi, że ataki prowadzone przez samoloty izraelskich sił powietrznych zraniły czterech syryjskich żołnierzy i spowodowały szkody materialne.

Czytaj także:

Mieszkańcy Damaszku donoszą, że słyszeli co najmniej jedną eksplozję. Rakiety wystrzelono z przestrzeni powietrznej sąsiedniego Libanu i okupowanych przez Izrael Wzgórz Golan - podała telewizja państwowa.

Według niej syryjskiej obronie przeciwlotniczej udało się zestrzelić większość izraelskich pocisków.

pb

Czytaj także

Dwie wojny. 10 lat konfliktu w Syrii i Libii

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 23:00
W Damaszku dyktator utrzymał się przy władzy, Muammar Kaddafi został stracony przez rebeliantów. W Libii jest szansa na pokój, natomiast Syria cały czas znajduje się w ogniu zbrojnego konfliktu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pozostajemy w pełni oddani sprawie". UE deklaruje wsparcie dla Syrii

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2021 17:00
Szef unijnej dyplomacji Josep Borrell zaapelował o hojne wsparcie dla Syrii, pogrążonej w wojnie domowej od 2011 r. i kryzysie humanitarnym. - Przesłanie Unii Europejskiej jest jasne - pozostajemy w pełni oddani sprawie Syrii i będziemy wspierać jej naród - podkreślił.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Doszło do niezliczonych naruszeń praw człowieka". Apel o ściganie sprawców zbrodni wojennych w Syrii

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 13:12
Domagamy się, aby Międzynarodowy Trybunał Karny miał możliwość zbadania domniemanych zbrodni i ścigania ich sprawców - oświadczyli szefowie MSZ 18 państw, w tym Polski, we wspólnym artykule w sprawie zwalczania bezkarności za zbrodnie popełnione w Syrii, który ukazał się m.in w "Rzeczpospolitej". W artykule, który ukazał się również w dziennikach pozostałych 17 państw przypomniano, że dziesięć lat temu miliony Syryjczyków wyszło na ulice Dary, Aleppo i Damaszku, domagając się demokracji i poszanowania swych podstawowych praw oraz wolności.
rozwiń zwiń