more_horiz
Wiadomości

Ekstraklasa: Bartosch Gaul zachowa posadę? Górnik Zabrze wystosował oświadczenie

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2023 19:00
Bartosch Gaul już w najbliższy piątek dowie się o swojej przyszłości, kiedy Górnik Zabrze zagra u siebie z Wisłą Płock na początek 25. kolejki Ekstraklasy. W związku ze spekulacjami na temat szkoleniowca "Trójkolorowych" klub wystosował na swojej stronie oficjalne oświadczenie.
Los trenera Górnika Zabrze Bartoscha Gaula wydaje się przesądzony
Los trenera Górnika Zabrze Bartoscha Gaula wydaje się przesądzonyFoto: PAP/Artur Reszko

Górnik Zabrze nie jest w najlepszej sytuacji ligowej w ostatnich czasach. Zespół przegrał dwa ostatnie spotkania - z Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. Klub zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy i walczy o utrzymanie w elicie.

Górnik Zabrze - Wisła Płock. Bartosch Gaul zagra o posadę? Klub wydał oświadczenie

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o tym, że Bartosch Gaul zostanie na dniach zwolniony z Górnika. Teraz jednak klub wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie trenera "Trójkolorowych".

- Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu - czytamy w oświadczeniu klubu.

Najbliższy mecz Górnika Zabrze z Wisłą Płock będzie zatem spotkaniem o posadę dla Gaula.

Po 24. kolejkach Ekstraklasy pewnym liderem pozostaje Raków Częstochowa, który ma dziewięć punktów przewagi nad Legią Warszawa. 


Czytaj także
:

>>> Więcej o Ekstraklasie <<< 

red/Twitter

Ekstraklasa

27 maja 2023

Zobacz także

Zobacz także